Co je důležité pro váš osud? To vám prozradí vybraný slovanský symbol

5/5 - (2 votes)

Ačkoliv se to může být pro mnohé nepochopitelné, naše podvědomí je nejmocnějším nástrojem našeho osudu. Kdo umí své podvědomí ovládat, ovládá pevně svůj život a je doslova strůjcem svého štěstí. Dnešní test vám odhalí, jaký osud vás čeká, právě na základě našeho podvědomého výběru.

Dnes budeme vybírat mezi slovanskými symboly. Pozorně si prohlédněte jeden po druhém. Který vás zaujal nejvíc?

Symbol č. 1

Tento symbol poskytuje v podobě amuletu ochranu svým nositelům před negativními vlivy. Slované jej vykreslovali na nádobí, domy či chrámy. Symbol má neuvěřitelnou moc. Starověcí válečníci jej používali jako ochranu v bitvách a zůstávali neporaženi. Volba tohoto symbolu ukazuje, že se nemusíte bát, protože se vám dostává ochrany. Máte dostatek síly i schopností se bránit před zlými lidmi.

Symbol č. 2

Vybrali jste si symbol Slunce, velmi mocný talisman. Slované věřili, že takový symbol vnese do života každého Slunce, mír a dobro. Jeho hlavním úkolem je bránit svého nositele a chránit jeho majetek. Pokud se tedy obáváte negativní energie, nevysvětlitelných jevů nebo ve vás dlouho přebývá špatný pocit, vězte, že tento amulet vám poskytne silnou ochranu a vy se nebudete muset bát ničeho.

Symbol č. 3

Nejslavnější slovanský symbol se používal jak pro ochranu dětí, tak pro ochranu dospělých. Laskavá energie symbolu poskytuje ochranu před všemi vnějšími vlivy vašeho okolí. Předkové jej používali k ochraně svých domovů před útokem nepřítele, ale také před přírodními katastrofami. Pokud jste si vybrali tento symbol ohrožují vás vnější vlivy. Talisman s tímto symbolem je schopen rozvinout vaší intuici, takže vy sami budete schopni rozpoznat, odkud nebezpečí pochází, a tak se mu vyhnout.

Symbol č. 4

Symbol ničí negativní pomluvy, a navíc je požehnán Bohy plodnosti, aby zachoval mužskou generaci a tím pádem i rod. Ve starověku se věřilo, že talisman s tímto symbolem je schopen zachovat rod a zahnat neplodnost. Majitel takového amuletu bude plodit výhradně chlapce. Pokud jste si vybrali tento symbol, pak jste pravděpodobně z velmi velké a početné rodiny.

Symbol č. 5

Pokud jste si vybrali tento symbol, pak je pro vás rodina na prvním místě. Právě amulet s tímto symbolem totiž slouží k ochraně celé rodiny a jejího osudu. Jeho úlohou je zachování rodinných hodnot. Může vám poskytnout ochranu před poškozením, prokletím, okultismem a závistí. Symbol je rovněž schopen udržet pohodu a štěstí v rodině, je považován za nejúspěšnější a nejsilnější amulet osudu.

Sdílet: