Zatočte s vysokým krevním tlakem čajem čtyř bylin.

Jedním z nejčastějších zdravotních problémů je vysoký krevní tlak. Nepodceňujte riziko vysokého krevního tlaku, v roce 2013 dokonce zabil 1000 lidí. A pokud nebudete léčeni správně, zvýší se riziko mnoha dalších zdravotních problémů.

Chcete-li kontrolovat vysoký krevní tlak, doporučuje se jíst zdravou výživu, která je bohatá na zeleninu, ovoce, celozrnné látky a také omezuje určité množství potravin. Mějte na paměti, že pokud je to možné, vyzkoušejte přírodní léky, jelikož ty četné léky na vysoký krevní tlak mohou způsobit, že se cítíte ještě hůř a navíc obsahují mnoho normálních vedlejších účinků.

Existují bylinky, které přirozeně pomáhají v léčbě vysokého krevního tlaku, my pro Vás máme kombinaci 4 bylin, ze kterých lze připravit výborný čaj, který pomáhá zdravému krevnímu tlaku.

Domácí čaj čtyř bylin pro zdravý krevní tlak.

Co budete potřebovat 

1 ks jmelí
2 ks hloh, někdy nazývané malvice
2 ks řebíčku
2 ks lipového květu

Tyto ingredience jednoduše zalijeme horkou vodou. Čaj popíjíme 3x denně.

Jmelí

Jmelí léčí kardiovaskulární systém a existují důkazy, že tato bylina může být použita k léčení hypertenze.

Hloh

Existují studie o pozitivních účincích hlohu na kontrolu krevního tlaku. Obsahuje dobré množství antioxidantů, které zlepšují průtok krve a dilatují krevní cévy.

Lipový květ

Čaj z lipových květů je užitečný při léčbě vysokého krevního tlaku, protože udržuje plynulost krve.

Řebříček

Prokázalo se, že řebříček zpomaluje krevní tlak. Směs řebříčku, kopřivy, limetky, máty peprné a bezového květu v čaji činí lepší přírodní lék na vysoký krevní tlak.