Velký hrb, křečové žíly, oteklé končetiny – takto podle odborníků budeme vypadat za 20 let

Rate this post

Seznamte se s Emmou, má křečové žíly, obrovský hrb, oteklé končetiny a nepěkný ekzém. Na první pohled by jí člověk litoval. To ještě ale nevíte, že jde o znázornění toho, jak my lidé budeme vypadat za 20 let. Tuto „ženu“ vytvořili odborníci a měl by být pro nás jakýmsi strašákem z budoucnosti.

Naši rodiče, prarodiče i jejich rodiče zastávali ve většině případů jen manuální práci. Trendem dnešní doby je však sedět za počítačem v teplé kanceláři, či vykonávat jinou sedavou práci. Denně prosedíme nespočet hodin a poté se vracíme domů, kde si zapneme televizi a opět sedíme. Hlavy máme pro změnu nakloněné nad chytrými telefony. Sport a jiné volnočasové aktivity odkládáme a pokrytecky tvrdíme, že nemáme čas.

Když veškeré tyto věci spojíme spolu s faktem, že aktivní životní styl plný sportu a pohybu dnes není pro každého, výsledkem je Emma. Žena, kterou vytvořili odborníci a která má být podobou nás za dvacet let. Nazvali jí „Kolegyně z budoucnosti“. Emma má bílou pokožku, z uší a nosu ji vyrůstají chlupy. Z věčného sezení má hrb a nadváhu. Ruce i nohy má oteklé, nechybí ani křečové žíly. Člověk by jí snad i politoval.

Odstrašující je také fakt, že pokud nezměníme náš dosavadní životní styl, může tak vypadat každý z nás. Společnost Fellowes Brands ve spolupráci s futuristou Williamem Highamem a odborníky, spojila veškeré nešvary dnešní doby. Tedy vše, co může způsobit sedavé zaměstnání a lenošení. Jejich výsledkem je Emma – kolegyně budoucnosti.

Zdroj: fellowes.com

Sdílet: