Starověký způsob, jak zůstat vyvážený

Rate this post

Dejte si pozor, vaše čakry nemusí být sladěny.

Věštci věřili, že čakry jsou neuvěřitelnou energií vesmíru, který se nachází uvnitř nás. Máme 7 hlavních čaker, každá odpovídá hlavním orgánům a je také spojena s naší emocionální a duchovní bytostí.

Starověké védské poznání říká, že je nutné, aby čakry byly otevřené, abychom udrželi stálý tok energie, jinak bychom se na cestě mohli setkat s některými zdravotními, emocionálními nebo duchovními problémy. Takže pokud se cítíte depresivně, mizerně nebo nepřátelský, vaše čakry mohou být zablokovány a je čas se vrátit k rovnováze.

Starověcí lidé věřili, že kameny mají energickou moudrost. Tygrovo oko je kámen, o kterém je známo, že sluneční energii rozloží na zem, což pomáhá udržet rovnováhu, vitalitu a duchovnost. Tygr je také považován za krále zvířat ve východním bájesloví, a tak Egypťané obvykle vybírají tygří oko jako oči k sochám jejich božstev a římští vojáci jej nosili jako talisman, aby odvrátili zbraně a povzbudili jejich statečnost.

Tygrovo oko a čakry

Říká se, že kámen Tygřího oka je úzce spojen s krkem a čakrou třetího oka.

Také známý jako Hawkovo oko nebo Falconovo oko, tento kámen je považován za nejpůvodnější oční kamen. Tigerovo oko je také známé jako kámen intuice a vhled, který chrání člověka před zlomyslem a žárlivostí a je také velmi účinný při odvrácení nočních můr.

Krční čakra je zodpovědná za vyjádření našeho hlasu, originality a autenticity. Umožňuje nám svobodu mluvit o našich pravdách a povzbuzuje nás, abychom prozkoumali poznání a našli hlubší význam věcem a událostem.

Třetí oko čakra vytváří pohled na jemnější vlastnosti reality. Dává nám moudrost vidět a vnímat mnohem víc než to, co je vidět na povrchu a povzbuzuje nás k tomu, abychom byli intuitivní, abychom viděli nad rámec světských iluzí a rozptýlení, které jsou na nás kladeny.

Navíc metafyzické vlastnosti Tygrova oka podporují naše senzorické dary, aby sloužily jako naše duchovní kompasy pro navigaci v životě napříč drsnými vodami směrem k našim cílům.

Sdílet: