Recept na přírodní tonikum, ničící infekci v těle

Je dobře známo, že všichni potřebujeme silný imunitní systém, který pomáhá chránit tělo před mikroby, což jsou patogenní organismy, které vedou k nemoci. Jedním z nejpřirozenějších způsobů, jak posilnit imunitní systém, je jíst některé potraviny s antibakteriálními vlastnostmi.

Mnoho antibakteriálních potravin a rostlinných potravin může pomoci zabránit infekcím v těle. Tento recept je považován za zázrak, který byl široce používán a pomohl spoustě lidí bojovat proti infekcím a dalším bakteriálním chorobám. Nikdy nepodceňujte sílu přírodních prostředků, stejně jako toto přírodní tonikum.

Jak připravit tonikum, ničící infekci ve Vašem těle

Budete potřebovat:

0,7 l organického jablečného octa
2 lžíce prášku z kurkumy
1/4 šálku cibule (jemně nakrájené)
1/4 šálku česneku (jemně nakrájený)
2 chilli papričky (čerstvé jsou lepší)
2 lžíce křenu (strouhaného)
1/4 šálku zázvoru (strouhaného)

Postup:

Do misky vložíme všechny přísady s výjimkou jablečného octa. Dobře je promícháme a přidáme jablečný ocet tak aby se naplnila celá miska. Uzavřete nádobu a protřepejte a dobře promíchejte. Protřepávejte nádobu několikrát denně po dobu 2 týdnů. Po dvou týdnech pořádně vymačkejte veškerou šťávu. Šťávu uchovejte ve skleněné nádobě a uložte ji do ledničky. Tonikum je připraveno

Jak užívat:

Začněte s 1 čajovou lžičkou na začátku každého dne, tedy ráno. Každým dnem množství navyšujte dokud nedocílíte jedné skleničky denně. Jedná se o naprosto přirozený nápoj bez jakýchkoliv vedlejších účinků, které zlepšují imunitní systém, bojují s infekcemi a nachlazením. Je to také vhodné pro děti ale v malých dávkách. Toto tonikum je jedním z nejmocnějších přírodních antibiotik, je to kombinace přírodních složek, které jsou plné živin a hojivých příznivých vlastností.