Jedlá soda a med: Lék, který vyžene i tu nejtěžší nemoc!

5/5 - (1 vote)

Je lékařsky dokázáno, že hlavní potravou nádorových buněk je cukr, je v jídle, pití máme ho dokonce doma. Další věcí, kterou máme všichni doma je jedlá soda. A jak alternativní léčba ukazuje je dobrou zbraní proti rakovině.

Člověk, který trpí rakovinou je samozřejmě oddaný péči lékařů. Někteří pacienti ale také sahají po alternativní cestě léčby. Příkladem je přípravek, který kombinuje jedlou sodu s medem nebo javorovým sirupem. Díky sirupu připraveného z těchto surovin, se dokáže jedla soda lépe vstřebat do našeho těla a zničit tak rakovinné buňky.

Jedlá soda ničí rakovinné buňky dvěma způsoby. V některých případech zabíjí mikroby uvnitř rakovinných buněk, takže se buňka vrátí do normálu, nebo její alkalizující účinek vynutí rychlou změnu pH, která tyto buňky zabije. Také rakovinové buňky překysličuje. Takové množství kyslíku nejsou buňky schopny tolerovat, což je nutí spáchat sebevraždu.

Takový sirup si připravíte jednoduše. Jedlou sodu smícháte s javorovým sirupem nebo medem v poměru 1:3. Směs vařte na mírném ohni 10 minut. Měli byste konzumovat polévkovou lžíci této směsi třikrát denně, půl hodiny před jídlem, po dobu jednoho měsíce. Dále mějte na paměti, že se během této terapie doporučuje vyhýbat se mouce, cukru a masu.

Zdroj: sc

Sdílet: