Čínská akupunktura zabraňuje mrtvici, infarktu a dokáže vyléčit neplodnost

Čínská akupunktura je hlavní léčbou pro všechny typy onemocnění. Absolutně bezpečná metoda se provádí sterilními jednorázovými jehlami. Akupunktura je “zlatým standardem” čínské medicíny – léčí celé tělo, včetně orgánu. Zabraňuje infarktu, mrtvici a nemoci kardiovaskulárního systému.Tato metoda léčí všechny typy onemocnění, včetně chronických. Tato metoda obnovuje zdraví bez vedlejších účinků, na jaké jsme zvyklí u pilulek, operací, mastí a hormonů. A na jakých principech je postavena?

V lidském těle je dvanáct hlavních akupunkturních bodu též zvaných meridiány, rozdělených na jin-jang rukou a meridiánů jin-jang nohou. Každý z nich je spojen s dvojicí orgánů, jejichž dopad se projevuje prostřednictvím bodů Lo.

Například, meridián tlustého střeva je zodpovědný za zánět a bolest v krku, sucho v ústech, krvácení z nosu a další. Proto, pro řešení problémů s krkem, je nutné aktivovat body tohoto poledníku. Čím lépe se energie pohybuje v těle, tím je člověk zdravější.

Dnes přední lékařské instituce po celém světě zahrnují akupunkturu mezi své metody, neboť je schopna řešit problémy, které jsou někdy mimo kompetenci moderní medicíny, nebo je jejich léčba spjatá s mnoholetými návštěvami doktora, doprovázející zdlouhavé vyšetření a nesmyslné léky.

Například problém neplodnosti, mužské i ženské, je úspěšně řešen právě touto metodou. Nastavení hormonálního systému lze i bez podávání hormonů.

Proč je akupunktura účinná při léčbě onemocnění?

Pro moderního člověka je obtížné pochopit, jak může akupunktura vyléčit nejrůznější nemoci. Nemají-li představu o kanálech, energii a bodech, považují skeptici tuto metodu za magii, nebo atrakci kterou mohou ze zvědavosti absolvovat. Nicméně za touto čínskou metodou stojí tisíce let historie a efektivní praxe.

Hlavní energie, které proudí v meridiánech nazvána Qi, nebo-li vitální energie, je hlavní příčinou nemocí, pokud je zablokována. Krev, která koluje v našem těle, dodává systému živiny a potřebnou energii. Její stagnací se výživa těla zhoršuje a je narušena celková rovnováha těla. Umístěním jehel na patřičné body dojde k uvolnění pohybu krve a energie, přímo v bodě blokace.

Samozřejmě uvolnění není viditelné, jsou zapotřebí přístroje zaznamenávající elektrický odpor v aktivních místech. Protnutí bodů také zlepšují práci určitých částí mozku, zodpovědných za regulaci hormonálních a endokrinních systémů (soustava žláz s vnitřní sekrecí). V moderní medicíně je takový účinek možný pouze za pomocí léčiv, které mají vážné vedlejší účinky.

Metoda má anestetické účinky, které vyvolají produkci endorfinů, neurotransmiteru s účinkem, srovnatelným s účinky morfia. Proto hned při prvním léčení akupunkturou dochází k rapidnímu snížení bolesti, což je obzvláště cenné pro pacienty se zhoršenými příznaky nemocí.

Jak vybrat správného odborníka?

Chceme vás ale varovat. Aby bylo dosaženo vynikajících výsledků v terapii, lékař musí studovat tuto metodu nejméně po dobu deseti let a musí mít mnoho praktických zkušeností. Pouze v tomto případě je akupunktura účinná, protože nezkušení specialisté nedosáhnou pravých výsledků, a navíc mohou způsobit více škody než užitku. Doporučujeme proto pečlivý výběr specialistů, nebojte se optat na osvědčení a diplomy, které mají. Nehleďte na kvalitu jejich práce jen na základě recenzí na internetu.

Čínská akupunktura je naprosto neškodná cesta ke zlepšení zdraví

Je známo, že většina nemocí v moderní medicíně je léčena pomocí nepřeberného množství léků a operací. To má negativní vliv na celé tělo. Pravidelně jsou vedlejší účinky tablet na stejné úrovni jako příznaky onemocnění.

Akupunktura vám muže pomoci bez léků. Poskytuje možnost vyhnout se operaci a odstranit drogovou a hormonální závislost. Úspěšně se používá při léčbě struktur jako jsou svaly, klouby, šlachy, vazy, nervy a kosti a to s velmi vysokou úspěšností. Akupunktura je účinná při osteochondróze krční páteře a při léčbě kýly páteře je někdy jediným způsobem, jak se vyhnout chirurgickému zákroku. Pokud máte problémy s tlakem, akupunktura vám umožní vyvážit oběhový systém a také vám umožní žít bez pilulek. Není to skutečné štěstí?

Vysoká účinnost

Jak již bylo zmíněno, léčba jehlami ovlivňuje celé tělo. Zřídka se setkáte s člověkem s jednou nemocí. Zpravidla existuje celá řada určitých onemocnění. Výhodou akupunktury je, že jedno zasedání je zaměřeno na řešení několika zdravotních problémů. Specialista tedy nebude řešit nejprve žaludek, pak játra a pak další onemocnění.

Naopak zanalyzuje vaši klinickou situaci, a na základě toho je sestaven individuální plán rozložení jehel. To umožňuje zlepšit zdravotní stav obecně, včetně nemocných orgánu. Tím se zvyšuje hladina energie, což se projevuje zejména u starších pacientů, kteří trpí nedostatkem síly, zlepšuje náladu.

Každá nemoc, na kterou se člověk léčí, je předepsána akupunkturou. To znamená, že téměř všechny typy onemocnění jsou léčitelné touto metodou.