VIDEO: Záhadné zvuky nad kanadským městem, kdo nebo co za nimi stojí

Již několik let se na Youtube a různých jiných internetových platformách objevují videa, natáčené v různých koutech světa, které zachycují velmi divné (a mohli bychom říci, že i děsivé) zvuky.

V některých případech se tyto zvuky dají racionálně vysvětlit. V mnoha z těchto případů jsou však bezmocní i skuteční odborníci. Kanadským městem Terrace v Britské Kolumbii, otřásl silný a pronikavý zvuk “kovového” charakteru, jehož původ je neznámý. Jedné z místních obyvatelek se tento zvuk podařilo zachytit na videu.

Tento případ však nebyl vůbec první, stalo se tak již několikrát a některým obyvatelům se údajně až otřásaly okna. Existuje několik teorii, které vysvětlují původ těchto zvuků. Někteří to připisují biblické apokalypse, jiní zase UFO či různým tajným vládním experimentům. Specialisté z univerzity v provincii Saskatchewan hovoří o elektromagnetickém jevu, jež způsobuje polární záře. Lidem se však tato teorie nezamlouvá, a proto za tím hledají jiné, paranormální vysvětlení. Co si o tom myslíte vy?

Sdílet:
Loading...