Video z bezpečnostní kamery v hospodě vám nažene husí kůži! Sledujte, co se děje za číšnicí

Lee Smith (32), který pracuje jako manažer pohostinství Lamb & Lion Inn, zůstal v šoku, když si prohlížel záběry z bezpečnostní kamery. Je na nich servírka Molly, která uklízela po snídani. “Vtom jsem mezi dveřmi zachytil pohyb. Zdálo se mi, že je to jakási holčička v šatech s bílým lemováním,” říká. Video si prý přehrál vícekrát a ukázal ho i samotné číšnici. Ta mu tvrdila, že se jí chvíli zdálo, jako kdyby někdo stál v místnosti, ale nikoho neviděla. “Nevěřím na duchy, ale z toho, co jsem uviděla na kameře, mám husí kůži,” prohlásila.

Jak to již v takových případech bývá, lidé zaujali k záběrům různé postoje. Někteří tvrdí, že jde o šikovně upravené video, ale někteří podotkli, že to může být i stín. Pravdou ale je, že budova, ve které se nachází hostinec, byla v minulosti spojována s více paranormálními jevy. Zákazníci zde už nejednou slyšeli dětský pláč, který se šířil z prázdné místnosti na patře.

O podivných jevech se rozpovídalo více zaměstnanců. “Když jsem tam pracoval jako noční hlídač, každou noc jsem mezi druhou a třetí hodinou ráno slyšel, jak se otevírají a zavírají bezpečnostní uzávěry na dveřích. Někdy se to opakovalo i dvakrát,” napsal nejmenovaný muž.

Uživatelé Facebooku vedení podniku doporučili, aby okolí prohlédli lovci duchů. Někteří si myslí, že by se měla v budově konat noc duchů, na kterou by mohli přijít jak fanoušci paranormálních jevů, tak i jejich odpůrci. Tak by možná zjistili, co se tam vlastně děje.

Sdílet:
Loading...