VIDEO: V Thajsku se objevil podivný mrak, ze kterého údajně vylétlo UFO

Na fotografiích můžete vidět zvláštní načervenalý mrak, ve kterém se hemží blesky. Desítky lidí pozorovali s úžasem tento jev. Na videu, které najdete na konci článku, je dokonce vidět, jak z mraku vylétne neznámý objekt, který byl okamžitě označen za UFO.

V Thajsku byli lidé svědky na první pohled trošku podivného jevu. Na obloze se zjevil obrovský mrak, ze kterého vycházely blesky. V jednu chvíli se z mraku vynořila světelná tečka, která poletovala kolem něj a poté zmizela. Video už vidělo více než jeden a půl milionů lidí.

Když se na video podíváte skutečně vám na první pohled může připadat, že jste svědky UFO. Když si ale video pustíte několikrát za sebou a začnete si všímat i jiných detailů, zjistíte, že v momentě, kdy se objeví podivné světlo na obloze, objeví se i motocykl, který se přibližuje k osobě, která video natáčí. Proto někteří uživatelé věří, že nejde o nic jiného než o odraz reflektoru v objektivu.

Později se světlo na obloze objeví ještě několikrát, vždy je ale v záběru vůz nebo jiné vozidlo se zapnutými světly. Posuďte tedy sami, šlo o UFO nebo jde jen o odraz.

Sdílet:
Loading...