VIDEO: Trump naráží na „možné odtajnění“ případu Roswell

„Mohl byste otevřít případ Roswellu a říct nám, co se skutečně stalo?“ Tuto otázku položil svému otci Donald Trump Jr., v rozhovoru, který najdete níže. Chtěl tak získat konečné prohlášení prezidenta Spojených států o nejdůležitějším případu ufologie všech dob.

Jak každý ví, k Roswellskému případu došlo v roce 1947, kdy farmář v Novém Mexiku informoval policii o podivné nehodě, ke které došlo no jeho pozemku. Podezření o tom, že šlo o mimozemskou loď, začalo vrcholit poté, co americké letectvo nejprve prohlásilo, že se jedná o meteorologický balón a později přišlo s vysvětlením, že se jednalo o tajný jaderný test.

Mnoho lidí tehdy celou záležitost považovalo za havárii mimozemšťanů a krytí americké vlády považovali za slaboduché. Ve skutečnosti si lidé dodnes myslí, že šlo o kosmickou loď, jejíž posádka byla převezena do oblasti 51.

K celé záležitosti se Trump vyjádřil docela diplomaticky, když navrhl, že by mohlo dojít k odtajnění některých dokumentů na téma UFO, včetně těch týkajících se případu Roswell. Také uznal, že jeho syn není prvním, kdo se ho na tuto otázku ptá. Jak ale mnozí ví, není to poprvé, co Trump podobnou věc navrhoval.

Minulý rok dokonce prohlásil, že v nic jako mimozemšťany nevěří. Neměl ani uznání pro nedávno zveřejněné videozáznamy pilotů. V rozhovoru pro Fox News uvedl, že viděl zprávy, slyšel svědectví, ovšem je pro něj velmi obtížné tomu všemu věřit.

Sdílet:
Loading...