Video s prokletou panenkou děsí uživatele internetu. Jeho shlédnutí je údajně nebezpečné

Kletby jsou staré jako svět. Mají být strašlivou neviditelnou zbraní, která bez lítosti zabíjí nic netušící oběti. Na internetu se již několik let šíří video s panenkou, která by jistě potěšila děti nebo sběratele suvenýrů. Panenka Peggy však má na internetu skrze fotky a videa způsobovat lidem strašné bolesti. Jde jen o mýtus nebo někdo skutečně přinesl děsivou kletbu do světa sociálních sítí?

Internetem se šíří děsivý příběh. Jistá žena z Velké Británie si koupila překrásnou panenku jménem Peggy. Brzy ji začaly trápit noční můry. Obléval ji horký pot a celá se třásla. Po pár týdnech si své utrpení spojila právě se záhadnou panenkou. Zašla za knězem, ale jeho pomoc nepřinesla žádné zlepšení. Později téhož roku žena onemocněla a začala trpět halucinacemi. Když se vyléčila, rozhodla se panenky za každou cenu zbavit.

Na internetu objevila vyšetřovatelku paranormálních jevů, Jayne Harrisovou. Zabývá se i zkoumáním prokletých panenek. Na sociální síti založila skupinu, která má více než 13 tisíc fanoušků. Zde Jayne a její pracovní tým uveřejňuje fotky a videa z aktuálních vyšetřování.

Zanedlouho poté, co zveřejnili video a fotografie tajuplné panenky Peggy, začali Jayne kontaktovat lidé z celého světa, kteří tvrdí, že se stali obětí prokletí děsivé panenky. “Většinou si nám stěžovali na záhadné bolesti hlavy, na prudké změny pokojové teploty poté, co zhlédli fotky s panenkou Peggy,” řekla pro britský deník Daily Mail Jayne Harrisová.

Z nevinného vyšetřování se stal velký paranormální případ poté, co vyšetřovací skupina zveřejnila video s údajně prokletou panenkou. “Sestavili jsme už více než 80 podnětů od lidí, kteří tvrdí, že po shlédnutí videa trpí bolestmi v hrudníku, pulzujícími bolestmi hlavy, úzkostmi a migrénami,” dodala Jayne.

Video se stalo virální senzací a na sociální síti ho sdílejí tisíce lidí. Jistá žena tvrdí, že tajemná kletba panenky Peggy jí zabila milovaného kocoura. Další žena, která trvá na zachování anonymity, Jayne napsala, že ji v březnu postihl srdeční záchvat v autě, chvíli poté co viděla osudné video. “Další žena mi do zprávy napsala, že v momentě, kdy se dívala na fotku, její počítač zamrzl a teplota v pokoji prudce klesla.”

Vyšetřováním se přišlo na to, že v 40. letech minulého století panenku vlastnila žena z Londýna. V roce 1946 tato žena uvalila na Peggy děsivou kletbu, protože nenáviděla podobné panenky a klauny. Těsně poté zemřela na astmatický záchvat. “Množství paranormálních médií nám při vyšetřování tvrdilo, že panenka pochází z období holokaustu. Nechceme však vynést ukvapené závěry, a tak původ panenky Peggy a možného prokletí intenzivně zkoumáme, ” uzavřela Jayne Harrisová.

Sdílet:
Loading...