VIDEO: Na útese se zjevil duch sebevraha

Toto podivuhodné video, natáčené dvojicí mladých lidí, podle všeho zachycuje přízrak muže, který se rozhodl skoncovat se svým životem skokem z útesů. Video bylo natočeno v Japonsku, které je doslova rodištěm takových paranormálních videí a různých fotografií, ať už pravých nebo jen upravených.

Dva muži se vydali na velmi populární turistické místo, na útesy v Okinawě, které jsou kromě nádherného výhledu na moře známé i tím, že se tam častokrát odehrávají sebevraždy.

Při natáčení videa si zřejmě nikdo ničeho divného nevšiml, dvojice mladíků přízrak zpozorovala až po opětovném přehrání videa. I proto se domníváme, že nešlo o skutečného člověka, který právě skákal z útesu, ale jen o ducha. Navíc, na videu postava vrhající se ze skalnatých útesů do rozbouřeného moře, působí průsvitně.

Opravdu jde o ducha muže, který se v minulosti na tomto místě rozhodl skoncovat se svým životem? Takovému jevu se říká reziduální strašení. Jde o přízrak, přesněji řečeno konkrétní scénu (například zmíněné sebevraždy), která se opakuje znovu a znovu. Video posuďte sami.

Sdílet: