VIDEO: Muži se podařilo natočit řádění poltergeista

Jistý muž z Anglie, který vystupuje na internetové platformě Youtube pod přezdívkou Mellowb1rd, bydlí v domě (podle jeho slov) se zlověstným duchem. Jeho řádění se mu podařilo zachytit na video, které se vám chystáme ukázat.

Brit v tomto domě bydlí už několik let, ale dlouhou dobu byl jeho život zcela normální. Paranormální jevy a aktivity se u něj začaly objevovat až od června 2009. Celé to však mělo rychlý spád. Muž se však domnívá, že to může být důsledkem toho, že použil Ouija desku. Angličan také navštívil místo, na kterém straší. Možná ho odsud pronásledovala neznámá entita z podsvětí.

Ve videích, které muž natočil, je vidět, jak poltergeist agresivně rozhazuje po pokoji různé předměty. Kromě toho však není vidět žádné jiné nadpřirozené jevy. K videu se samozřejmě vyjádřili i skeptici, kteří tvrdí, že takové video lze zinscenovat, avšak pohyb několika předmětů najednou působí velmi věrohodně. Muž také natočil video, na kterém během Haloweenu používá Ouija desku. Dřevěný krucifix, který měl nablízku, se náhle vznítil. Mohl si muž do domu pozvat démony? Posuďte sami.

Sdílet:
Loading...