VIDEO: Muž se plavil na širém moři, když zpozoroval záhadný úkaz na obloze

Chlapík jménem William Guy zveřejnil video a tvrdí, že zpozoroval UFO v Outer Banks v Severní Karolíně. Jeho video však komentoval důstojník námořního letectva, který uvedl, že takto vypadají světla zádi letadla během vojenského cvičení. Video i tak podnítilo velkou internetovou diskusi.

“Řekněte mi, co to je,” říká Guy na půlminutovém záznamu. Na videu je zachycených čtrnáct zářících světel nad vodou. “Jsme uprostřed oceánu, na lodi, v okolí není nikdo. Podívejte se, žádná zem, nic,” pokračuje.

William uvedl, že pochází z Indiany a byl na cestě z ostrova Ocracoke, kde opravoval škody napáchané intenzivními záplavami během hurikánu Dorian. Video natočil na palubě lodi plující přes Pamlico Sound do Swan Quarter. Snímek okamžitě rozdělil uživatele na dvě skupiny. Jedni věří, že šlo o UFO, další se domnívají, že za vším je vojenské cvičení.

Záhadu údajně objasnil Derrick Chennault. “Vím, co ty světla znamenají. Když jsem pracoval u námořního letectva, pravidelně jsme zapínali světla zadní části letadla ve večerních hodinách, bylo to vojenské cvičení,” vysvětlil v komentáři pod videem. Guy se však s jeho slovy neztotožňuje. “Mnoho lidí, se kterými jsem později na ostrově setkal, mluvilo o světlech a také řekli, že nikdy předtím ještě nic podobného neviděli,” dodal. No a jaký je váš názor, šlo o vojenské cvičení, nebo pozoroval muž známý fenomén UFO?

https://youtu.be/unpk2wh8UX8

Sdílet:
Loading...