VIDEO: Muž objevil zvláštní schránku, její obsah ho šokoval!

Na sociální síti s názvem Reddit se nedávno objevil příspěvek, jež vyvolal obrovskou vlnu diskuzí. Muž, který vystupuje pod přezdívkou TramStopDan, objevil během přehrabování mezi odpadky, ručně vyrobenou schránku. Muž samozřejmě neváhal krabičku vzal a po otevření se nestačil divit. Našel opravdu hodně podivné nákresy, které rozrušili i fascinovali uživatele Redditu.

TramStopDan vysvětlil ve svém příspěvku, že ručně vyrobená krabička obsahovala náčrtky zobrazující UFO spolu s písemnými vzpomínkami na návštěvy těchto mimozemských plavidel v šedesátých a osmdesátých letech. Umělec popisuje událost z Tampy v roce 1977 a poukazuje, že událost má mimozemskou povahu.

Krabice také obsahovala výkresy bytostí, které se zdají být splynutím biblických bytostí popsaných v knize Ezechiel, s mimozemskými bytostmi. TramStopDan krom toho, našel i složité ručně kreslené mapy z konce třicátých let, návrhy vlakových kol a dalších vymožeností dnešní doby.

Obrazy obsahu krabice vyvolaly vzrušení, zmatek a skepticismus v poměrně stejném měřítku. Uživatelé internetu se ptali, proč by si někdo na Zemi dával takovou práci s vytvořením těchto nákresu, když by je pak zahodil? Byl autor kreseb opravdu svědkem těchto událostí, které pak ztvárnil na papír? Nebo je to jen dílo duševně narušeného šílence? Co myslíte?