VIDEO: Muž nastražil v lese tajné kamery, na které údajně zachytil Bigfoota

Jistý Američan tvrdí, že v Severní Karolíně zaznamenal tří Bigfooty, kteří se potulovali po lese. Nadšenec těchto legendárních stvoření prozradil, že se vydal do přírody, aby tam nainstaloval skryté kamery. Jeho cílem bylo získat důkazy právě o jejich existenci.

“Jsou tam, lidé. Jsou tam a musíme je respektovat,” říká Doug Teague ve videu, které uveřejnil na Facebooku. Minulý měsíc se vydal do lesa, aby na vědecky nepotvrzený druh lidoopa nastražil několik skrytých kamer. Vtom zaslechl divný zvuk, který však připsal dřevorubcům. No pak muž slyšel, jako by někdo hodil skálu. Jeho pes se za ní okamžitě rozběhl. Právě tehdy Doug spatřil tří Bigfooty. “Byl jsem nervózní jako školák a cítil jsem tlukot vlastního srdce. Bylo to šílené,” popisuje.

Teagueovy záběry nejsou dobře viditelné, ale je zřejmé, že tvorové se ukrývají za stromy. Mladík prozradil, že Bigfooty hledá často, obvykle je láká na jídlo. “Mají rádi tyčinky, jablka, houby a také sladkosti,” řekl s tím, že Bigfoota prý viděl už čtyřikrát.

Sdílet:
Loading...