VIDEO: Muž během exkurze zachytil na kameru ducha válečné lodě

4.7/5 - (3 votes)

Když si 33 letý muž, Tony Ferguson kupoval vstupenku na válečnou loď HMS Victory netušil, čeho bude svědkem. Během exkurze, napříč vlajkovou lodí lorda Nelsona, se Tony necítil vůbec dobře. Celou dobu měl pocit, že ho někdo sleduje a nebyl daleko od pravdy. Právě díky nepříjemnému pocitu, vytáhl kameru a začal natáčet prostor kolem sebe. Tony mimo to, že se živí jako osobní trenér, ve svém volném čase rád zkoumá paranormální jevy. Jeden takový jev se mu podařilo natočit, jeho kamera zachytila strašidelnou postavu v druhé místnosti. Jde jasně vidět, jak postava prochází pokojem, než se úplně ztratí ve zdi.

Během natáčení si však Tony ničeho nevšiml, velké odhalení proběhlo až doma. Podle slov autora snímku jde s největší pravděpodobností o ženu lorda Nelsona, Frances Fanny Nelson. Pro magazín Mirror, Tony uvedl: „Když jsem ráno přišel na exkurzi po HMS Victory, neměl jsem z lodi dobrý pocit. Neustále jsem cítil něčí oči v zádech. Dostal jsem od kamaráda kameru, abych natočil prostředí lodi. Nevěděl jsem, že před objektivem prochází žena, toho jsem ji všiml až při shlédnutí videa doma. Moje první reakce byla nevěřícně, ale když jsem si video pustil znovu a znovu, bylo to jasné zachytil jsem ducha lordovy ženy, o tom nepochybuji.“

Frances Fanny Nelson

Tony ale není jediný, kdo tvrdí že na lodi jsou duchové. Ostatní turisté také souhlasí s tím, že na HMS Victory jsou duchové a rovnou dva, lord Nelson se svou ženou. Fanny byla během života velice oddanou manželkou, která manžela na lodi často navštěvovala. Do doby, než vyšla najevo lordova nevěra, po které Fanny odešla. Odmítala veškerý kontakt s Nelsonem až do jeho smrti v Bitvě u Trafalgaru v roce 1805. Podle Tonyho, chodí Fanny za svým manžele. Potvrzuje to i místnost, ve které byl duch vidět. V této místnosti spolu trávili nejvíce času.

Sdílet: