VIDEO: Důkaz o tom, že andělé opravdu existují

Něžný, nádherný a božský. Dobrý duch podsvětí, který ochraňuje nás smrtelníky na zemi. Anděl. Je v první řadě duchovní bytostí, která se nachází v různých náboženstvích a mytologii. Mnozí ho považují jen za symbol dobra, který ale v reálném životě a v racionální době prostě nemá místo. Ale co když je všechno jinak? Co když andělé občas mezi nás skutečně sestoupí?

Anděl v Indonésii

Tyto unikátní záběry zobrazují anděla u indonéského nákupního střediska. Mnozí věří, že je to jeden z nejrealističtějších důkazů, který kdy byl zaznamenán v souvislosti s existencí andělů. Co si myslíte vy?

Anděl v mešitě.

Ve videozáznamu, na který se chystáte podívat, je jasně zářící anděl, který se v Ázerbájdžánu objevil v mešitě. Video bylo zaznamenáno na nekvalitní kameře telefonu, která je mimořádně náročná na úpravu, aby vypadala tak skutečně, jak vypadá. Toto úžasné video zpochybňuje, zda jsou andělé skutečně jen mýtus.

Anděl v Brazílii

Kameraman ve městě Boa Vista, Brazílie zachytil na fotoaparátu velmi zvláštní a vzácné létající stvoření. V první chvíli si myslel, že natočil ptáky, ale když video přiblížil, uvědomil si, že jsou to dvě zvláštní okřídlené bytosti, které se podobají andělům. Zde je záznam.

Sdílet:
Loading...