VIDEO: Duch děvčátka na hřbitově vám nažene husí kůži

3.3/5 - (3 votes)

Internetem se šíří nespočet různých podivných, zajímavých a mnohdy i děsivých videí, které většinou odporují zdravému lidskému myšlení a nedají se nijak logicky vysvětlit. V tomto krátkém článku si ukážeme jedno z takových videí, které zachycují paranormální jevy.

O tomto videu jste už možná slyšeli. Muž, který byl podle dostupných informací členem nejmenované mexické reality show, se uprostřed noci vydal na průzkum. Za svůj cíl si zvolil temný hřbitov v jisté vesnici. Místní si stěžovali, že na něm straší duch mladé dívky a že uprostřed noci naříká.

Kolem půl jedné v noci však tento muž na hřbitově něco opravdu spatřil. Podle všeho seděl mezi hroby přízrak zmíněné dívky, ke kterému autor videa i promluvil. Pravděpodobně však nepředpokládal, že na to bude duch reagovat. Dívka se na jeho volání totiž otočí a na kameře se ukáží její zářivé oči. Muž pochopitelně zpanikaří a vezme nohy na ramena. Během jeho útěku můžete slyšet děsivé výkřiky v pozadí.

Autenticita tohoto videa nebyla dosud prokázána, ale ani vyvrácena. Co si o tomto videu myslíte vy? Jde o skutečné záběry nebo jen o další podvrh?

Sdílet: