Muž objevil v odpadcích ručně vyrobenou schránku, její obsah ho šokoval

4.5/5 - (2 votes)

Na sociální síti s názvem Reddit se objevil příspěvek, jež vyvolal obrovskou vlnu diskuzí. Muž, který vystupuje pod přezdívkou TramStopDan, objevil během přehrabování mezi odpadky, ručně vyrobenou schránku. Muž samozřejmě neváhal krabičku vzal a po otevření se nestačil divit. Našel opravdu hodně podivné nákresy, které rozrušily i fascinovaly uživatele Redditu.

TramStopDan vysvětlil ve svém příspěvku, že ručně vyrobená krabička obsahovala náčrtky zobrazující UFO spolu s písemnými vzpomínkami na návštěvy těchto mimozemských plavidel v šedesátých a osmdesátých letech. Umělec popisuje událost z Tampy v roce 1977 a poukazuje, že událost má mimozemskou povahu.

Krabice také obsahovala výkresy bytostí, které se zdají být splynutím biblických bytostí popsaných v knize Ezechiel, s mimozemskými bytostmi. TramStopDan krom toho, našel i složité ručně kreslené mapy z konce třicátých let, návrhy vlakových kol a dalších vymožeností dnešní doby.

Obrazy obsahu krabice vyvolaly vzrušení, zmatek a skepticismus v poměrně stejném měřítku. Uživatelé internetu se ptali, proč by si někdo na Zemi dával takovou práci s vytvořením těchto nákresu, když by je pak zahodil? Byl autor kreseb opravdu svědkem těchto událostí, které pak ztvárnil na papír? Nebo je to jen dílo duševně narušeného šílence? Co myslíte?

Sdílet: