Záběry, které se zaměřují na podivně mizející předmět v oblacích! UFOlogové mají jasno!

Na stránkách veřejných sítí se opět objevilo video, které zachycuje záhadný předmět, který připomíná tvar mimozemského talíře. Tento objekt se vznáší v mezeře mezi oblaky na obloze a pak záhadně zmizí. Záběry zachycují moment, kdy se předmět schovává za masy mraků.

Poté, co se tento objekt vznáší v mezeře oblaků, tak se hned za pár vteřin ztratí z dohledu. Muž, který tento záběr natočil, ho ihned zveřejnil na internetových stránkách, kde oznámil, že si sice není zcela jistý, ale tento neidentifikovaný předmět poznačil jako UFO.

Scott C Waring, provozovatel blogu Pozorování UFO Daily, zveřejnil tento klip na svých stránkách v červnu, kdy byly tyto záběry „nahlášeny“. Scott tvrdí: „Je dobře známo, že se UFO schovává do mraků, ale to, co nevíte je to, že ve skutečnosti i vytváří mraky kolem lodi. Incident z roku 1957 ve Fort Belvoir ve Virginii je jasným příkladem. Tehdy voják vyfotil černé kruhy, které připomínaly UFO, ale tyto kruhy se též záhadně vytratily z oblohy do několika sekund.“

Z těchto záběrů všem běhá mráz po zádech a UFOlogové mají jasno, že se jedná o pozorování UFO, které zkoumá naší planetu.

Zdroj: mirror.co.uk