V roce 2020 nás čeká 13 mocných úplňků, na co bychom se měli připravit?

Tento rok se máme na co těšit. Na noční obloze uvidíme hned 13 úplňků a dva superměsíce. Měsíc v úplňku lidstvo odpradávna fascinoval svou tajemností i silou. Ve starých indiánských kulturách bylo obvyklé dávat jména jednotlivým úplňkům podle toho, co se obvykle v období, kdy k úplňku docházelo, dělo.

Dnes vám přinášíme přehled úplňků pro rok 2020. Nejzajímavější pro nás bude noční obloha v říjnu. Čekají nás totiž hned dva úplňky, a z toho jeden Modrý, který bude na naší obloze viditelný přesně na Halloween. Takový úkaz se znovu zopakuje až v roce 2039. Teď už se ale pojďme podívat na jednotlivé úplňky a jejich význam.

První z úplňků už máme za sebou. Na obloze se ukázal 10. ledna a šlo o vlčí úplněk. Další, tentokrát sněžný úplněk, uvidíme 9. února. Nebude to vhodný čas pro dobrodružství ani pro milostné románky. Mnoho lidí se může navzájem vyvádět z rovnováhy. Přesně za měsíc, tedy 9. března, nastane vraní úplněk. Bude to čas vhodný pro začátek kontroly vlastní fyzické kondice. Volte pozitivní přístup k životu a optimismus, který vylepšuje náladu a pomůže vám lépe zvládnout i vleklé problémy.

Rašící úplněk ve znamení Vah nás potká 8. dubna. V tomto období není nejlepší dělat zásadní životní rozhodnutí. Se závažnými věcmi raději počkejte na vhodnější okamžik. Pozor si také dejte 7. května na květný úplněk. V tomto období můžete pocítit silnou nechuť k někomu nebo něčemu, ba i nenávist. Chce to klid. Před jakýmkoliv činem si vše pořádně promyslete. Snažte se ovládnout negativní myšlenky a svoji energii zkuste nasměrovat k tvůrčím činnostem.

Jahodový úplněk ve znamení Střelce osvítí noční oblohu 5. června. Pokud se plány, které doposud probíhaly uspokojivě, začaly komplikovat, využijte tohoto úplňku k jejich přehodnocení. Zbytečně neriskujte. Přesně za měsíc 5. července nastane bouřkový úplněk. Pokud tento úplněk bude probíhat v dobu, kdy uvažujete o velkých finančních transakcích nebo chcete uzavřít výhodný obchod, raději si dopřejte ještě trochu času na důkladnou analýzu svých finančních možností. Do ničeho se nevrhejte po hlavě.

Třetí den v srpnu na nás bude působit jeseteří úplněk, který bude konečně pozitivní. Bude to výborný den na oslavy všeho druhu. Obvykle jsme ve výjimečně dobré náladě a chceme se o svou radost podělit s druhými lidmi. Bohužel tohle se nedá říct o kukuřičném úplňku, který bude možné vidět 2. září. V tento čas se držte dál od všech psychických výstřelků. Vzdejte se zneužívání léků, alkoholu a dalších povzbuzujících prostředků.

prvním říjnem přijde lovecký úplněk. Kdy je potřeba držet svůj temperament na uzdě a brzdit svou přirozenou agresivitu. Hrozí nebezpečí problémů pramenící z nezvládnutých emocí a vzteku. Na pozoru bychom se měli mít během bobřího úplňku 30. listopadu. Při kontaktech s ostatními se snažte o co nejrealističtější pohled na věc a nedívejte se na svět růžovými brýlemi. Nepodléhejte vlastní pohodlnosti a náladám. Rok 2020 pak zakončíme dlouhým úplňkem, a to 30. prosince. Je vhodné ovládat svoje negativní emoce, úzkosti a deprese. Rozhodně nepodléhejte plačtivým náladám a sebelítosti

Zdroj: nj.com

Sdílet:
Loading...