Úžasná interaktivní mapa vám ukáže, kde bylo pozorováno UFO napříč světem

Rate this post

Žijete v blízkosti výskytu UFO? Pomocí této nové interaktivní mapy vytvořené společností UFO Stalker založené na systému správy případů MUFON máte nyní možnost zjistit, zda se ve vaší oblasti objevují Cizinci.

Ujistěme se, že pozorování UFO není záležitostí vytrženou z kontextu, ani že tyto tajemné setkání nejsou výsledkem naší představivosti, ani Hollywoodu. Pravdou je, že bez ohledu na to, kde se nacházíte, nebo kam jedete, vždy se setkáte s někým, kdo tvrdí, že viděl něco na obloze, co není schopen popsat.Většina z nás viděla UFO alespoň jednou. To, zda jsou UFO skutečně mimozemské bytosti, které cestují po obloze Země, je jedna věc, ale souhlas s tím, že fenomén UFO je skutečný, je zcela odlišná záležitost.
Věděli jste, že podle systému správy případů MUFON bylo v roce 2017 zaznamenáno celkem 83 715 pozorování, což je o 12 procent vyšší než počet pozorování UFO zaznamenaných v roce 2016. Tato interaktivní mapa pomáhá uživatelům sledovat zprávy o pozorování UFO na základě polohy a data. Nástroj není omezen na jednu zemi nebo místo, můžete doslova prozkoumat celou planetu na základě pozorování UFO, které jsou roztříděny podle typu pozorování, času události, místa a zda uživatel předložil video nebo obrázek události.
Pěkně šikovný nástroj, ne? Většina pozorování UFO je soustředěna v USA. Kolik jich najdeme v České republice?

Sdílet: