UFO vstoupilo do zemské atmosféry? Mezinárodní vesmírná stanice zaznamenala podivné okolnosti nasvědčující tomuto jevu!

NASA říká, že Mezinárodní vesmírná stanice (ISS) zachytila „neidentifikovatelné objekty“. Opět je to tady! Tyto úkazy byly zaznamenány už v minulosti, když ISS zachytila záhadné objekty. Tento záznam ovšem přivádí konspirační teoretiky, že prohlášení kosmické agentury není pravdivé a že lžou veřejnosti.

Poslední příběh vypadá takto: Živě vysílaná videa z Mezinárodní vesmírné stanice zachytily 9. července minulého roku nevysvětlitelné objekty sestupující z vesmíru a mířící k Zemi. Jak je ale známé u videí tohoto druhu, při průletu neznámých objektů se najednou vyskytla technická závada na videu.

UFO lovec nazvaný Streetcap1 zaslal krátký klip z videa NASA na YouTube a napsal na webu: „Pamatujte si, že UFO je neidentifikovaný létající objekt. To by mohlo i naznačovat, že to může být vzdálený meteor nebo jiné záhady vesmíru. Co bylo ovšem nejzvláštnější? Když se video pokazilo přesně ve chvíli, kdy se zdálo, že se UFO zastavilo kousek od vesmírné stanice.“

Nejedná se o první případ, kdy NASA tvrdila sledujícím, že zaznamenává podivné předměty vznášející se v blízkosti ISS a pohybující se v různých směrech a následně záhadně zmizí. Není divu, že se mnoho z fanoušků UFO domnívají, že NASA záměrně kazí přenos obrazu, aby nebylo nic vidět. Mohla by to být pravda, nebo je to jen náhoda, že se tolikrát stalo, že jsou nahlášeny UFO videa a najednou se video jednoduše přeruší?

HuffPost oslovila NASA a odpověď přišla z lidského průzkumu kosmické agentury a Mission Directorate Operation, které řídí kosmickou stanici:

„Mezinárodní vesmírná stanice pravidelně prochází mimo dosah satelitu, který sleduje a zaznamenává přenos dat (TDRS) a také odesílá a přijímá videa, hlas a telemetrii ze stanice. Kdykoliv, kdy video ztratí signál, tak je právě v pásmu, kdy nemá spojení s tímto satelitem.“

Přesvědčila nás tato odpověď o tom, jestli jsou záběry skutečné a NASA nám jen nelže? Odpověď je na každém z nás!

Zdroj: huffingtonpost.com