TR-3B: „antigravitační letoun schopný mezihvězdného cestování“

4/5 - (3 votes)

TR-3B též přezdívaný pozemské UFO, je spíše realitou než mýtem. Na obloze byl spatřen už několikrát a lidmi byl mylně označován jako UFO. Dodnes vyvolává mnoho konspiračních teorií.

Letoun TR-3B je sledovací letoun vzdušných sil Spojených Států, které dle spekulací bylo vyvinuto v rámci „Black projektu“ . Jediné důkazy týkající se letounu, jsou založené z velké části na spekulacích a několika hlášeních. Ty obsahovaly informace o zvláštním letounu, které bylo vypozorováno nad údolím Antelope, což je oblast pouště v jižní Kalifornii.

Tento úsek pouště přitahuje odjakživa nadšence, kteří se zajímají o nadpřirozené jevy stejně jako o fenomén UFO. Z velké části tento zájem vyvolává fakt, že v této oblasti se nachází i několik známých vojenských, výzkumných a zkušebních úseků, jako je Edwards Air Force Base v Kalifornii a Závod leteckých sil Spojených států 42.

Podle vojenských zpráv, byl první operační taktický průzkumný let TR-3B proveden v 90. letech. Výpověď vojenských pilotů, zapojených do projektu, zase obsahují informace o tom, že tyto lodě mohou doletět k oběžné dráze Měsíce za méně než hodinu.

Zdroj: ua

Sdílet: