Spisovatele unesli mimozemšťané a prozradili mu, že je lidstvo v pasti

4.5/5 - (2 votes)

Toto je příběh vyprávěný Whitleym Strieberem, slavným spisovatelem, který odhalil, že byl unesen a že mu mimozemské bytosti sdělili, že je lidstvo v pasti.

Whitley Strieber, narozený v Textasu, je slavným autorem hororových fikcí, která nutí čtenáře přemýšlet. Napsal například román Vlci, který byl v roce 1981 zfilmován. Pozornost, zejména se strany komunity UFO, však vzbudila jeho kniha „Communion“. Toto dílo téměř okamžitě přitáhlo široký zájem mimo obvyklé kruhy ufologie.

Strieberovy spisy byly adaptovány do různých filmů a televizních pořadů, což přispělo k jeho celosvětové slávě jako nejprodávanějšího autora. Nejvíce jeho popularita stoupla po publikaci Communion v roce 1987, románu faktů, který podrobně popsal jeho setkání s nelidskými vnímajícími bytostmi. Kniha se stala obrovským úspěchem a dosáhla čísla 1 na seznamu bestsellerů The New York Times.

Zkušenost Whitleyho Striebera

K setkání autora s mimozemšťany mělo dojít 26. prosince 1985, když spal sám ve své chatě v lesích na severu státu New York. Té noci Striebera probudil neobvyklý zvuk. Když otevřel oči, uviděl malého mimozemského tvora, jak se blíží k jeho posteli.

„Na celém světě existuje určitý typ obličeje, bytost, kterou vidíte znovu a znovu a znovu. S dlouhým hubeným obličejem a velkýma černýma očima se ta hlava zdá docela velká. Zdá se, že tato konfigurace, tento základní typ nelidské konfigurace se ve zkušenostech po celém světě stále znovu a znovu opakuje.“

Další věc, na kterou si Strieber vzpomněl, že seděl uprostřed lesa s roztříštěnými vzpomínkami na to, co se stalo. Aby objevil pravdu a získal zpět své vzpomínky, rozhodl se podstoupit regresivní hypnózu, kterou vedl doktor Donald F. Klein. Vzpomněl si, že byl unesen a fyzicky napaden někým, koho označil jako „Návštěvníky“.

Únos Whitleyho Striebera

V hypnóze si Strieber vzpomněl, jak byl „vyplaven“ ze své ložnice a vzat na palubu UFO. Během této zkušenosti se setkal se čtyřmi různými typy mimozemských bytostí: s malou bytostí podobnou robotovi, s malým podsaditým chlapíkem, hubenou a slabě vypadající bytostí. To, na co si vzpomněl, se pak stalo příběhem jeho nejprodávanějšího románu.

Strieber popsal jednu z bytostí, která měla podmanivé šikmé černé oči, zatímco ta poslední měla oči jako knoflík. Dále řekl, že byl podroben lékařským experimentům, které prováděly mimozemské bytosti. Experimenty zahrnovaly vpíchnutí jehly do mozku a nějaký předmět do konečníku. Navíc mu byl odebrán vzorek krve tím, že mu udělaly řez do prstu, což naznačovalo sérii invazivních procedur.

V důsledku popsaných bizarních incidentů Dr. Klein diagnostikoval Strieberovi „epilepsii temporálního laloku“, což je stav, o kterém je známo, že způsobuje halucinace. Strieber však tuto diagnózu nepřijal a nadále tvrdil, že jeho únos byl skutečný zážitek. Ve skutečnosti vytvořil nadaci na podporu dalších lidí, kteří tvrdili, že je unesli mimozemšťané.

Blízké setkání s „cizincem“

V roce 1988 měl Strieber další podivné setkání v hotelu Delta Chelsea v Torontu. Probudilo ho ve 2:30 zaklepání na dveře, očekával pokojovou službu, ale místo toho tam stál záhadný muž. Sieber později pro deník Huffington Post: „Vstal jsem, abych otevřel dveře, myslel jsem si, že je to číšník pokojové služby. Ale byl to vysoký muž, mohl mít tak 70 let a měl na sobě tmavé oblečení, vysoký límec a tmavé kalhoty.“

Záhadný cizinec měl se spisovatelem vést rozhovor na téma životních lekcí, vědy a etice. Také měl cizinec vyjádřit svou touhu pomoci lidstvu z cyklu násilí a sebezničení. Když se cizinec zeptal na technologii, zmínil se, že inteligentní stroje se budou neustále snažit vylepšovat svou inteligenci, aby přežil. Rozhovor se dále týkal různých témat, jako je existence více vesmírů a katastrofické události v historii Země.

Během 45minutového rozhovoru byl Strieber stále zvědavější a kladl mnoho otázek. V jednu chvíli mu však cizinec nabídl pití, což způsobilo, že okamžitě usnul. Skutečná identita cizince zůstává neznámá a nechává Striebera přemýšlet o budoucnosti lidstva a neobjevených říších vědy.

Ačkoli mnoho lidí zůstává skeptických vůči Strieberovu tvrzení o únosu mimozemšťany, John B. Alexander, bývalý velitel Zelených baretů a vývojář zbraní, považoval Striebera za inteligentního a přemýšlivého výzkumníka v této oblasti.

Sdílet: