Proč tisíce lidí na celém světě zaznamenaly záhadný tvar připomínající UFO?

Bizarní UFO bylo viděno tisíci lidmi na celém světě v tento měsíc. Dále jen “vznášející se koule”, která se proměnila ve zvláštní posouvající objekt. Když se video objevilo video na YouTube, bylo už nahlášeno po celém světě na internetových stránkách o UFO, že něco podobného též lidé spatřili.

Jedním z nejnovějších záznamů o pozorování, které byly zaznamenány v Elmbridge, byly zveřejněny na konci února. Tento záznam zaznamenal Rob Wheatman, který řekl: „Viděl jsem to jako blížící se obrovskou hvězdu. Co mě upozornilo bylo odrážející se světlo od země, když jsem vzhlédl vzhůru, hned jsem běžel pro kameru, abych tento okamžik mohl natočit, protože to by mi nikdo neuvěřil!“

UFO dogger Scott C Waring, který provozuje webové stránky ufosightingsdaily.com, řekl: „Tento objekt UFO byl zaznamenán po celém světě za poslední čtyři týdny. Videa můžete spatřit až z dvaceti různých zemí. Sám jsem to zaznamenat před dvěma týdny a vypadá to, že by to mohlo být naprosto to samé.“ Tento dogger řekl, že své video nebude dávat na YouTube, protože se poslední dobou YouTube hemží falešnými videi o UFO, ale rozdíl je opravdu zřejmý.

Všechny zprávy sdílejí společné téma, že objekt je hvězda nebo UFO, kterou nemůžeme vidět se pohybovat pouze pouhým okem. Nicméně se zdá, že „oštěP“ kolem mění tvar, když se koukneme přes optické čočky.

Zdroj: express.co.uk