Pentagon odhaluje mapu míst z celého světa, kde nejčastěji dochází k pozorování UFO

5/5 - (2 votes)

Komunitu příznivců UFO šokovala poslední zpráva Pentagonu. Úřad nejenže připustil, že na různých místech po celém světě byly spatřeny stovky záhadných létajících objektů, ale také odhalil mapu s označením přesných lokací.

Jak všichni víme, americká vláda je velmi tajnůstkářská. Zvláště pak, když jde o sdílení informací ohledně fenoménu UFO/UAP. Nicméně ve snaze o transparentnost vydalo ministerstvo obrany nový dokument odhalující lokace po celém světě, kde nejčastěji dochází k pozorování neidentifikovatelných objektů.

Mapa ukazuje, kde bylo zaznamenáno nejvíce pozorování UFO na základě zpráv z let 1996 až 2023. Zveřejnění dokumentu přichází krátce poté, co šéf Pentagonu připustil, že tyto objekty se objevují stále častěji a jsou viditelné po celém světě.

Které země patří mezi ty, které nejvíce „přitahují“ UFO?

Na mapě je zjevné, že Nagasaki a Hirošima, východní a západní pobřeží USA a některé oblasti Středního východu jsou pro pozorování UFO ta nejlepší. Zejména pak oblasti Japonska a Blízkého východu včetně Iráku a Sýrie mohou být pro fanoušky UFO velkým překvapením. Fanoušci tohoto fenoménu si jej totiž převážně spojují se Spojenými státy.

Zajímavou lokací je Nagasaki a Hirošima, známá tím, že byla v roce 1945 cílem amerických jaderných útoků. Dalším horkým místem Japonska je komunita Iinomachi v prefektuře Fukušima, které se dokonce přezdívá domovem UFO. Všude najdete dekorace s mimozemskou tématikou ve snaze přilákat fanoušky a propagovat se jako domovina mimozemšťanů.

V Iinomachii se také nachází výzkumný ústav s názvem International UFO Lab, který byl otevřen v roce 2021 a vede jej výzkumník Tekeharu Mikami. V červnu tohoto roku zveřejnil ústav šest snímků „pravděpodobných UFO“, jak uvádí Japan Times, pořízeným mimo jiné v Kóbe a Fukušimě.

Pentagon a UFO

Mapa vlády USA se objevuje v pětistránkovém dokumentu s názvem „UAP Reporting Trends“, zveřejněné na nové webové stránce All-domain Anomaly Resolution Office (AARO), oddělní specializovaného na UFO, vytvořené v červenci loňského roku.

Webové stránky budou poskytovat veřejnosti informace o AARO a jeh⁸o úsilí pochopit a vyřešit neidentifikovatelné anomální jevy. Stránka bude poskytovat informace včetně fotografií a videí o vyřešených případech FANI, jakmile budou odtajněny a schváleny ke zveřejnění.

V nedávném prohlášení představitelé ministerstva obrany uvedli, že webová stránka ukáže „závazek“ Pentagonu k „transparentnosti vůči americkému lidu.“

Sdílet: