Odtajněné soubory CIA týkající se UFO jsou nyní k dispozici online

Rate this post

Desetiletí trvající snaha o odtajnění všech souborů CIA týkajících se UFO, je konečně u zdárného konce. Veškeré soubory byly shromážděny na jednom místě a každý si je může stáhnout. Sbírka protokolů je ke stažení přímo na stránkách The Black Vault, kde najdete přes stovku souborů PDF.

Zveřejněné dokumenty představují vyčerpávající seznam všeho, co CIA ví o fenoménu UFO. Databáze je výsledkem projektu zakladatele Black Vault Johna Greenwalda mladšího, který už 20 let bojuje za zveřejnění všech záznamů u UFO, které CIA shromáždila. Jak sám později uvedl, snažil se tak dlouho, dokud nedostal velkou krabici s tisíci stránkami, které musel po jedné naskenovat.

Záznamy obsahují bizarní i zábavné příběhy, které zahrnují nevysvětlitelné výbuchy a údajný kontakt s mimozemšťany. Greenwald vytváří databázi jako záležitost veřejného významu. A ať už lidé věří v mimozemšťany nebo ne, podle Greenwalda, by o tom měli být schopni číst přímo z úst CIA.

Sám Greenwald doporučuje stahovat a číst dokumenty bez ohledu na to, zda někdo tomuto fenoménu věří nebo ne, protože podle něj jde o záležitost „veřejného významu“. Soubory si můžete stáhnout na této stránce.

Zdroj: tbv

Sdílet: