NASA zachytila „mimozemskou kosmickou loď“ 10krát větší než Země

Internet je prakticky každý den zaplaven novými fotografiemi a videi údajných mimozemských vozidel. Tentokrát však fotografii pořídila NASA.

Po pečlivé analýze snímků pořízených kosmickou sondou Solar and Heliospheric Observatory (SOHO) dospěli nadšenci teorie mimozemského života k fascinujícím závěrům. Jmenovitě věří, že byla vyfotografována obrovská mimozemská kosmická loď pomocí zařízení patřícího NASA.

Teorie lovců UFO

Podle slavného „lovce UFO“ Scotta Waringa je podezřelé vozidlo 10krát větší než Země. Poloměr naší planety je 6 371 km, zatímco výpočty ukazují, že záhadný objekt měří v poloměru více než 63 700 km.

Warring také věří, že UFO se doslova vynořilo ze Slunce, kde nabíjí baterie nebo krade energii. O tom svědčí fotografie ukazující podezřelou barvu kolem neznámého objektu.

„Loď může být postavena ze speciálního materiálu pocházejícího ze slunce. Tajemná krychle neodráží sluneční světlo, ale pohlcuje ho, stejně jako bojovníci STEALTH.“

Nyní je však nutné držet emoce na uzdě a psát o postavení NASA vůči tajemnému objektu ve vesmíru. Vědci mají pro tento podivný jev mnohem jednodušší vysvětlení.

Podle inženýra NASA Jamese Oberga je záhadná krychle na fotografii obyčejný kosmický pyl, který se přiblížil k objektivu. Může to být částice barvy nebo vločka ledu unášená nekonečným prostorem.

„Mám příliš mnoho zkušeností se skutečnými lety do vesmíru, než abych si všiml, že to, co je vidět na většině nahrávek údajných UFO, je ve skutečnosti obyčejný fyzický jev,“ dodal inženýr.

Zdroj: lapatilla

Sdílet: