Napadá UFO pozemské satelity v oběžné soustavě Země? Části vesmírných satelitů padají na zem!

Další kus vesmírného odpadu z čínského satelitu spadl na zem. Obrovský válec spadl hned vedle baráku, ale naštěstí nebyla nahlášena žádná zranění. Obří válec údajně narazil do dolu v severní Barmě. Okolní obyvatelé se zmínili, že cítili, jak se jim třese celý dům, když přistál kus na zem.

Masivní kus kovu měl na šířku asi 1,2 metru a 4,5 metru na délku. Byl objeven jen kvůli hlášení obyvatel, kteří nahlásili obří hluk a otřesy domů. Tento kus ovšem nebyl jediný, který spadl na zem z čínských vesmírných satelitů. Naštěstí ani v tomto případě nebyl nikdo zraněn.

Místní úředníci u útvaru obrany řekli, že se objekt pohyboval ještě 50 metrů po zemi, než nakonec uvízl v bahně. Jeden z obyvatel městečka v severní Barmě se zmínil, že vzduch okolo objektu byl „štiplavý“ a myslel si, že kus kovu nakonec vybuchne. „Zpočátku jsme si mysleli, že je to boj. Explozí by se také otřásly i vzdálené domy a kouř by se rozšířil po celé vesnici.“

Odborníci se domnívají, že za spadlé kovové předměty může mít co dočinění s experimentem čínského satelitu. Ovšem někteří si myslí, že za tento jev můžu UFO, které se snaží zničit pozemské satelity v naší oběžné soustavě. Jelikož bylo zaznamenáno několik případů, kdy Mezinárodní vesmírná stanice zachytila mimozemské lodě nad atmosférou, je tato teorie dost pravděpodobná!

Zdroj: mirror.co.uk