Muž našel během kontroly kempu masivní dosud neidentifikovaný předmět z vesmíru

4.5/5 - (4 votes)

Muž z okresu Haywood v Severní Karolíně ve Spojených státech našel během rutinní prohlídky kempu něco opravdu zvláštního. Obrovský a velmi těžký předmět, který zde nejspíš spadl z vesmíru.

Justin Clonzt a jeho kolega pracuji jako správci luxusního kempu v Haywood County. Během prohlídky netrefil na masivní objekt pokryty těžkými plechy, které držely pohromadě opravdu zvláštní šrouby. Fotografie objektu doslova obletěly svět a není se čemu divit.

Ačkoliv doposud objekt neprohlédli letečtí experti, každý kdo přišel do kontaktu s objektem je přesvědčen, že to musí být nějaká technologie z vesmíru.

Neidentifikovaný objekt

Neidentifikovaný předmět je téměř metr vysoký a je natolik těžký, že jej musel správce ze stezky odtáhnout menším traktorem.

U tak velkého kusu trosek byste čekali, že někdo slyšel, jak se řítí k zemi, ale v tuto chvíli se zdá, že o objektu nikdo nic neví. Jak ale jeho nálezce podotkl, objekt byl objeven na daleké a velmi odlehlé stezce. Takže se vlastně není čemu divit, že si nikdo ničeho nevšiml. Zvláštní je úplně jiná věc.

Zatímco samotný objekt vypadá spáleně, což je při pádu z vesmíru logické, kolem objektu nebylo nalezeno vůbec nic. Okolí „dopadu“ nevykazuje žádné známky poškození. Což vyvolává další otázky. Jak se objekt na místo dostal?

Objekt bude analyzován

Majitel Glamping Collective řekl, že má v plánu kontaktovat letecké experty, aby zjistili, co to je, odkud to pochází a jak to skončilo na velmi vzdálené kantonské stezce na tomto pozemku.

Objekt se zdá být složen z uhlíkových vláken vypálených do jeho povrchu spolu s vysoce pevnými kovovými částmi a deskami. Vše drží pohromadě pomocí něčeho, co vypadá jako tlusté šrouby. Dokud tento objekt letečtí experti neidentifikují, zůstane v horách záhadou.

Sdílet: