Mimozemské kontakty pohledem šamanů domorodých kmenů

5/5 - (2 votes)

Není to divné, že všechny velké civilizace napříč celým světem započaly svou éru kolem roku 3000 př. nl? A proč se tolik legend a mýtů, nehledě na jejich původ, zmiňuje o nadpozemských bytostech a bozích, kteří sestoupili z nebe, aby naše předky naučili dovednostem jako je zemědělství, budování vyspělých civilizací nebo třeba budování pyramid?

Existuje spousta lidí, kteří jsou přesvědčeni o tom, že tito „bohové“ byli ve skutečnosti mimozemští návštěvníci, kteří geneticky upravili moderní lidstvo. Důkazy o takovém zásahu byly nedávno odhaleny vědeckým výzkumem, který naznačuje psychokinetické mimozemské uzdravovací schopnosti zakódované v lidské DNA. Jak uvádí server XZona, tyto síly jsou součástí lidských genetických vzpomínek na naše předchůdce, které jsou nejvíce patrné mezi domorodými šamanskými kmeny.

Dogonský kmen

Dogoni jsou považováni za potomky starověkých Egypťanů. Navíc jsou ohromnými odborníky na astronomii, a to od roku 3200 před Kristem. Jejich znalost hvězdy Sirius A byla neskutečně přesná, vzhledem k faktu, že astronomové dokázali její existenci teprve v roce 1862. Znalost Dogonů je pověstná. Znali Saturnovy prsteny a 4 měsíce Jupitera. Tvrdili, že tyto znalosti získali od svých učitelů – nomomů, obojživelných bytostí poslaných na Zemi se Siria.

Kmen Zulu

Zulský šaman Credo Mutwa tvrdí, že převážnou část legend afrických kmenů tvoří ty, které popisují mimozemské návštěvníky navazující kontakt s domorodými kmeny. Podle Mutwy představují hvězdy zcela jiný význam, pro africké kmeny jsou hvězdy nositelem znalostí nebo osvícení. Jednodušeji řečeno považují je za bytosti, se kterými jsou v kontaktu 40 000 let.

Příkladem je příběh starého a nemocného afrického náčelníka královny Numbi. Údajně byl svědkem toho, jak k zemi padalo hořící bílé světlo, které nakonec královnu pohltilo. Lidé, kteří byli shromážděni za královnou byli svědkem jakési konverzace mezi královnou a podivnými bytostmi. Když poté královna vystoupila ze světla byla o poznání mladší a krásnější.

Indiánské kmeny

V roce 1996 se setkali všichni hlavní šamani indiánských kmenů v rezervaci Yankton Sioux v Jižní Dakotě, aby se podělili o své zkušenosti s mimozemskými návštěvami. V publiku byly i vážené osobnosti jako třeba harvardský profesor John Mack, asistent CSETI Martin Keller a mnoho dalších odborníků a vědců.

Účelem bylo sdílet duchovní znalosti indiánských kmenů, které zahrnovaly nejen historii mimozemských kontaktů, ale také zákonitosti mentálních, duchovních a vesmírných zákonů, které tyto kmeny považují za klíčové. Zvláště proto, že jejich pochopením lze předejít světovým krizím, jako je chudoba, enviromentální a duchovní kolaps.

Zdroj: xzona.biz

Sdílet: