Interaktivní mapa, která vám ukáže, kde bylo pozorováno UFO napříč světem

3/5 - (4 votes)

Žijete v blízkosti výskytu UFO? Pomocí této nové interaktivní mapy vytvořené společností UFO Stalker založené na systému správy případů MUFON máte nyní možnost zjistit, zda se ve vaší oblasti vyskytují UFO, nebo dokonce mimozemšťané. Už teď vám můžeme prozradit, že u našich sousedů je záznam o pozorovaní mimozemských bytostí. Kde to bylo?

Ujistěme se, že pozorování UFO není záležitostí vytrženou z kontextu, ani že tyto tajemné setkání nejsou výsledkem naší představivosti, ani Hollywoodu. Pravdou je, že bez ohledu na to, kde se nacházíte, nebo kam jedete, vždy se setkáte s někým, kdo tvrdí, že viděl něco na obloze, co není schopen popsat.Většina z nás viděla UFO alespoň jednou. To, zda jsou UFO skutečně mimozemské bytosti, které cestují po obloze Země, je jedna věc, ale souhlas s tím, že fenomén UFO je skutečný, je zcela odlišná záležitost.

Jen pro zajímavost v loňském roce bylo na mapě zaznamenáno 1043 pozorování. Konkrétně pro Českou republiku najdeme hned 21 výsledků vyhledávání. No a když se podíváte k našim slovenským sousedům, zjistíte, že zde došlo i k pozorování mimozemských bytostí.

Tato interaktivní mapa pomáhá uživatelům sledovat zprávy o pozorování UFO na základě polohy a data. Nástroj není omezen na jednu zemi nebo místo, můžete doslova prozkoumat celou planetu na základě pozorování UFO, které jsou roztříděny podle typu pozorování, času události, místa a zda uživatel předložil video nebo obrázek události.

Zdroj: ufostalker.com

Sdílet: