Dnes uvidíme polostínové zatmění Měsíce i mocný Vlčí úplněk! Probudí v nás zapomenuté pudy

Měsíc je mocný čaroděj, zvláště pak v úplňku, kdy chtě nechtě působí na naši psychiku. Dnes budeme moci sledovat s úžasem jeho polostínové zatmění a poté rozzáří noční oblohu tzv. Vlčí úplněk. Co s sebou přinese a proč zrovna Vlčí?

Pokud ještě nemáte na dnešní večer plány, popřemýšlejte nad krátkou procházkou. Nejlépe kolem 19:30 až 20:40, kdy pouhýma očima budete moci sledovat polostínové zatmění Měsíce. Tento jev nastává, pokud je Měsíc v úplňku a prochází blízko stínu vrženého Zemí. Během takového zatmění vypadá Měsíc lehce začouzeně. Nejlépe pozorovatelný bude tento jev ve 20:10.

Poté už rozzáří oblohu Vlčí úplněk. Své pojmenování dostal v Americe, když vlci za mrazivých lednových nocí vyli na Měsíc. S tímto úplňkem se v nás probudí zapomenuté pudy. Spojitost s vlkem na sobě možná budete pozorovat i vy. Stejně jako vlci zoufale vyjí na Měsíc, i vy budete po něčem zoufale toužit. A i když možná ještě přesně nebudete vědět, co to je, jedno je jisté – chce to změnu.

Právě pro změnu je dnešek jako dělaný. Snažte se ale nenechat při rozhodování ovlivnit emocemi, zkuste nastalé situace řešit racionálně. Emoce námi totiž mohou dnes cloumat víc, než jsme zvyklí. Je tu také jedna dobrá zpráva pro ty, kteří touží po rodině – bude totiž ideální doba pro otěhotnění. Vyzkoušejte to! Příhodný čas je také na urovnání nevyjasněných nebo negativních vztahů.

Zdroj: nuevamujer.com

Sdílet:
Loading...