Armádní pilot tvrdí, že strávil tři měsíce na mimozemské lodi

4/5 - (2 votes)

Alex Collier byl pilotem americké armády a mohl být jedním z prvních lidí, kteří kdy zveřejnili své zážitky spojené s UFO a mimozemšťany. Tehdejší doba a jeho postavení mu však zabránili v tom, podělit se s veřejností o svůj zážitek z roku 1989. Až v roce 2007 se rozhodl promluvit o tom, jak strávil téměř tři měsíce na mimozemské lodi, zatímco na Zemi uplynulo pouhých 18 minut. Tady je jeho příběh.

Bývalá pilot o svém zážitku veřejně promluvil v roce 2007 během konference v Japonsku. Jeho příběh měl začít v roce 1989 v kukuřičném poli, kde usnul. Když se probudil, byl na palubě mimozemské lodi. Jak sám řekl: „Ležel jsem na stole a byl tam „muž“, který byl velmi vysoký, snad přes dva metry. Měl světle modrou pleť a fyzicky byl bezchybný. Můžu s klidem říct, že jsem je okamžitě poznal, nebál jsem se a hned jsem si je oblíbil.“

Na mimozemské lodi, která měla patřit obyvatelům galaxie Andromeda, strávil Collier tři měsíce. „Během tří měsíců jsem měl možnost poznat jejich společnost a pozorovat jejich návyky a styl života. Byl jsem jako ryba v akváriu. Mnozí mě sami pozorovali a naslouchali mým myšlenkám. Tehdy učili své děti o našem světě.“

Podle Colliera byla jejich loď skutečně obrovská, v průměru mohla mít až 800 mil (přibližně 1 287 km). Zároveň procházelo lodí několik dimenzí, Collier měl problém vysvětlit, jak tuto poznámku myslel.

„Loď měla enormní rozměry, takže v rámci paluby neplatily fyzikální zákony, jaké známe na Zemi. Ve chvíli, kdy jste přešli práh, ocitli jste se v jiné dimenzi a vaše fyzická schránka prošla změnami. Dali mi pás, který jsem musel nosit, aby veškeré atomy, molekuly a buňky mého těla držely pohromadě. Pás kolem mě doslova vytvořil kokon, ale mohl jsem se jich dotýkat a oni mě.

Fyzicky jsem se cítil lehčí než oni, vyšší než oni a cítil jsem, že mám víc energie. Jeden z jejich dnů se rovnal 31 dnům v našem světě. Takže v závěru si mysleli, že mi není moc dobře, protože jsem potřeboval pravidelný spánek.“

Dále se na konferenci zmínil také o tom, že během svého pobytu komunikoval pouze se dvěma mimozemšťany, jejich kůže byla modrá. Jmenovali se Vessei a Moroanei a měli Collierovi sdělit, že vesmír byl vytvořen před 21 miliardami let byl domovem asi 135 miliard humanoidních tvorů.

„Přišli za mnou, protože genetická linie mé rodiny sahá až k nim a řekli mi, že jsem tu jako součást základny z dob před 62 000 lety. Prý jsem se pokusil rozbít hádku mezi dvěma mimozemšťany a byl jsem zabit, čímž jsem se dostal do cyklu reinkarnace Země.“

Collier také prozradil, že obyvatelé mimozemské lodi se pyšnili enormní dlouhověkostí. Tak například Vissey byl starý 43 000 let a Moroaneus si 1 700 let. V určitém okamžiku mu měli položit na hlavu kovový předmět, načež se na monitorech lodi začaly objevovat různé výjevy z jeho minulých životů. Collier uvedl:

„Pokud je toto skutečná povaha našeho vesmíru a jeho fungování, pak si musíme uvědomit, že je v nás víc, protože i my jsme s tímto procesem spojeni na většině, ne-li všech úrovních.“ Podrobně hovořil Collier o své zkušenosti na konferenci v Japonsku v roce 2007.

Sdílet: