Využijte obytné kontejnery pro váš projekt

Rate this post

Budovy se dnes již dávno nestaví jen z cihel a tvárnic. Stále populárnější možnost nabízí modulární stavby a obytné kontejnery. Obytné kontejnery mají velké množství výhod, kterých můžete využít třeba pro vlastní bydlení nebo pro svůj byznys. Stavba běžných zděných budov trvá poměrně dlouhou dobu, ale díky kontejnerům proces stavby výrazně urychlíte. Modulární systém výstavby je jako práce se stavebnicí a vzniknout mohou libovolně velké budovy, které budou přizpůsobeny přáním klienta.

Objevte možnost modulární výstavby

V tuzemsku je specialistou na modulární výstavbu společnost Moravia Containers, a.s. Má za sebou více než 24 tisíc vyrobených kontejnerů a zajistí vám jak velké, tak i malé projekty.

Obytné i sanitární kontejnery mají neomezené možnosti využití. Potřebujete administrativní budovy nebo kanceláře? Díky kontejnerům získáte nejvhodnější administrativní prostory za nejlepší cenu. Za pomoci modulární výstavby se skvěle budují třeba i celé školky, školy a studentské koleje. Využívá se také pro budování zábavních center, restaurací, jídelen, vrátnice, tělocvičen, šaten, zahradních domků a mnoho dalšího. Výsledné stavby mají stylový a moderní vzhled. Kontejnery se pyšní velmi dlouhou životností a vysokou kvalitou. Materiály pro kontejnery i modulární stavby jsou certifikované podle přísných norem platných v jednotlivých zemích. Technologie výroby drží krok s aktuálními trendy. Stavby jsou nejen velmi vzhledné, ale také energeticky úsporné. Jsou řešené tak, že vám umožní i růst, protože lze postupně přidávat i další moduly. Výsledná stavba může mít libovolné rozměry a vždy bude splňovat evropské standardy.

Využijte také skladové kontejnery

Lodní a skladové kontejnery mají vysokou nosnost a odolnost vůči všem vlivům. Společnost vám je zajistí až za polovinu ceny nového námořního kontejneru. Skladové kontejnery využijete jak pro přepravu, tak i pro uložení široké škály věcí, od materiálu až po nářadí, stavební stroje a mnoho dalšího. Jejich přesun lze snadno realizovat s pomocí jeřábu nebo vysokozdvižných vozíků. Zajímá vás více informací? Navštivte web společnosti Pegascontainer.cz, kde naleznete také kontakt a fotogalerii realizovaných projektů.Sdílet: