Tištěná reklama má extrémní návratnost a v průzkumech drtí internetovou

Rate this post

Hledáte způsob, jak prolomit bariéru mezi vámi a vašimi vyhlídkami? Když chce někdo v podnikání dosáhnout úspěchu, často hned pomyslí na internet jako na nejlepší místo, kde svůj byznys propagovat. V dnešní digitální době je snadné, aby se váš cílový trh nasytil online reklamami a emailovým marketingem. Je čas vzít osvědčený přístup k dosažení vašich vyhlídek – tištěná média.

Neuvěřitelně vysoká návratnost

Podle PrintIsBig.com má přímý marketing návratnost investic kolem 1300%. Podle jednoduché kalkulace utratíte za tištěnou reklamu 1000 Kč a investice se vám vrátí více než desetkrát v podobě prodaného zboží nebo služeb. Zatímco je online propagace ignorována a považována za obtěžující, tištěná reklama má úspěch, lidé si často rádi čtou letáky a prohlíží katalogy nebo plakáty.

Podle časopisu Forbes nabízejí tiskové materiály vašim potenciálním zákazníkům zkušenost se značkou, kterou nelze replikovat online. To je důvod, proč by měla být vaším nejlepším přítelem online tiskárna, přes kterou si můžete objednávat kompletní tištěné materiály pro svou propagaci. Níže je 5 důvodů, které zdůrazňují důležitost tištěných médií, a proč budou mít vaše tiskové publikace trvalý dopad na váš cílový trh.

1. Tisk je hmatatelný

Publikace, brožury, plakáty a jiné druhy tištěných materiálů jsou fyzické položky. Tyto položky mohou zůstat v kancelářích nebo domácnostech měsíce nebo dokonce roky poté, co byly přijaty. Zatímco mnoho nefyzických marketingových materiálů je užitečných pro jeden účel, výhody tiskových médií se rozšiřují dále, než si většina lidí myslí.

2. Tisk je důvěryhodný

Stejně jako pocit, který získáte, když uvidíte na stojanu noviny nebo svůj oblíbený časopis, je třeba něco říci o pocitu legitimity, který pochází z tisku. Vytištěný kus můžete odložit a vrátit se kdykoli, abyste mohli pokračovat ve čtení. Tištěný kus umístěný na rohu stolu tam bude den po dni, dokud jej nevyzvednete zpět k prohlížení.

3. Tisk podpoří vaší značku

Obchodníci vědí, že je důležité mít dobře známou značku, tištěné publikace a další materiály jsou skvělým způsobem, jak si vybudovat svoji značku. Umožňuje vám přinést estetické kvality písma, barev, obrázků a textur, které pomáhají dosáhnout uznání značky.

4. Tisk vám pomůže dosáhnout cílového trhu

Vzhled a umístění reklam vaší společnosti do publikací, novin a časopisů vám může pomoci oslovit cílové publikum, ať už se jedná o specializovaný trh nebo širokou veřejnost. Díky využití demografických údajů jste schopni strategicky umístit svou značku na správné místo ve správný čas, před správné publikum.

5. Tisk je poutavější

Webové stránky jsou často prohledány za pouhých 15 sekund na návštěvu. Když si zákazník nebo potenciální zákazník přečte tištěný materiál, více se angažuje po delší dobu. V průměru stráví spotřebitel čtením časopisu 43 minut.

Aby tištěné materiály řekly více

Myslíte si, že jsou tisková média statická? Zamyslete se znovu. K dispozici je mnoho různých typů tiskových médií a někteří z největších hráčů v tiskové reklamě dělají úžasné věci integrováním technologie do svých tiskových reklam.

Vytvoření skvělé knihovny tištěných materiálů a publikací neznamená, že opustíte své online marketingové úsilí. Je to právě naopak. Díky integraci digitálního a tištěného marketingu budou vaše marketingové kampaně silnější, důležitější a odolnější.

3 způsoby, jak zvýšit interaktivitu materiálů v tiskových médiích:

  • QR kódy – Skvělý způsob, jak přilákat cílový trh na webovou stránku, abyste se dozvěděl více o svém produktu nebo službách. QR kódy se snadno používají a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a značce vaší společnosti.
  • Infografika – Statistiky a grafy mohou být matné, ale jejich formátování jako infografika vám umožní dosáhnout cílového publika vizuálně přitažlivým a nezapomenutelným způsobem. Zahrňte digitální kopii své infografiky online, aby ji mohli sdílet vaši potenciální zákazníci.
  • Sociální média – Zahrňte své ikony a značky sociálních médií do svých tištěných materiálů, abyste mohli konverzovat online. Zveřejněte poutavý obsah online, který posílí vaši tištěnou zprávu.

Tuzemská tiskárna, bez které se neobejdete

Pokud chcete začít využívat výhod tištěných materiálů a tištěné propagace, vaším nejlepším partnerem bude portál https://www.e-abctiskarna.cz/ , kde si zajistíte kompletní tištěnou propagaci ve vysoké kvalitě a za nejlepší ceny. Zajistí vám nakonfigurování všech produktů tak, aby vyhovovaly vašim představám a také zajistí rychlé dodání. Inspirujte se možnostmi, jaké se vám nabízí. Letáky, vizitky, katalogy, bannery, reklamní předměty, samolepky, plakáty a další předměty vás posunou dopředu rychleji než online propagace, kterou bude každý ignorovat.

Sdílet: