Zákazníky a zaměstnance nákupního centra v Africe vyděsil obří duch

Rate this post
Před rokem došlo v Africe ke scéně jako z Harryho Pottera, ve třetím největším městě Zambie, byli zákazníci nákupního centra svědky něčeho nevídaného. Přímo nad jejich hlavami se vznášel obří duch.

Fotografie byla pořízena u obchodního centra Mukuba ve městě Kitwe. Na místě se vyvolala panika, někteří prchali a někteří naopak pozorovali úkaz s úžasem. No a našli se i jedinci, kteří okamžitě vytáhli telefon a vše důkladně dokumentovali. Obří desítky metrů velká postava, která se vynořila z nebe, začala být okamžitě cílem mnoha spekulací. Lidé věřící na nadpřirozeno, měli okamžitě jasno oč jde, jiní si tento úkaz vysvětlovali jako náhodně vytvořený mrak a zázrak přírody. Dokonce se spekulovalo i o návštěvě z jiného světa, nebo o tom že slavní Moskomorové z Harryho Pottera opravdu existují.

Nakonec i ty největší skeptiky přešel úsměv, když záhadná postava ne a ne zmizet. Podle tamních médii trvalo několik desítek minut, než objekt zmizel, nebo lépe řečeno odplul. Tento příběh končí vlastně zábavně. Jak se později ukázalo nešlo o žádného ducha ani nadpřirozenou bytost, ale ani o mrak. Jeden z místních obyvatel si chtěl ze svých spoluobčanů udělat srandu. Vyrobil papírového draka tohoto tvaru a jen čekal na správné počasí a světlo, aby svého draka mohl vypustit. No žertík, jak se zdá, se mu povedl znamenitě.

 

Sdílet: