VIDEO: Hrozí nám válka? Co před námi skrývají média.

Oficiální média lidem obvykle ukazují pouze takové zprávy, které chtějí a které jim zjevně vyhovují. Takže lidé většinou nemají ani tušení, co se ve světě skutečně děje. Televizní noviny se zabývají především lokálními zprávami a „nepodstatnými“ událostmi, aby tak chytře odvedli pozornost od světového dění. Přitom globální ekonomika byla dopadem pandemie totálně zničena, což vyvolává řadu událostí, o který se samozřejmě ale nemluví.

Země, kterých se pandemie dotkla nejvíce, začínají s tzv. „fází obnovy“. Okolnosti na mezinárodním poli však poukazují na riziko války, která se krade na mysl nejmocnějším politikům a elitářům světa. Ačkoliv se běžná média zabývají zcela jinými tématy, USA, Rusko a Čína začínají pomalu ale jistě tahat za své nitky.

Právě v těchto dobách, kdy pandemie tvrdě zasáhla Spojené Státy, je tato země zranitelnější než kdy dřív. Plánuje Rusko a Čína využít této slabosti? Je tak možný konflikt na obzoru? A proč se Bílý dům poprvé po třiceti letech připravuje na test jaderných zbraní? Jde snad o náznaky přicházejícího konfliktu?

K tomuto tématu se vyjadřuje následující video. Ačkoliv je nahráno ve španělštině, přes ikonu nastavení lze nastavit automatický překlad titulků do češtiny.

Sdílet:
Loading...