Sedm tajných okultních společností, které mají řídit celý svět

Jedna ze slavných konspiračních teorií tvrdí, že celý svět a společnost řídí ve skutečnosti tajné okultní spolky. Takových je ale hodně. Tady máte přehled těch největších.

O některých tajných společnostech jako jsou Illumináti nebo Klu Klux Klan jste určitě slyšeli. Ale co třeba takový řád Thule?

Je třeba si také uvědomit, že většina tajných společností jako jsou Bilderberg, Svobodní zednáři nebo Illumináti pracují ve vzájemné spolupráci a mají společné cíle.

1.Řád kostí a lebky

Společnost byla založena v roce 1832 studenty z univerzity Yale v USA. Členy spolku se můžou stát pouze studenti čtvrtého ročníku, a to jen na základě doporučení stávajícího člena. Členové této skupiny často pocházejí z prominentních rodin, velmi často jde o potomky politiků či jiných vlivných osobností. Zakladatelé CIA údajně měli být členy této skupiny.

Mají velmi zajímavý rituál zasvěcování. Noví členové jsou požádáni, aby si nazí lehli do rakve a ostatním povyprávěli o svých nejhlubších a nejtemnějších sexuálních tajemstvích.

2.Německý řád Thule

Zřejmě místo zrození nacismu. Okultní společnost měla být založena v srpnu roku 1919. Dokonce i Adolf Hitler byl spojován s tímto spolkem. Tato skupina plánovala vytvoření nového světového řádu a snížení populace. Tu chtěli dosáhnout, jak jinak, pomocí vraždění.

Údajně si libují v provádění sexuální magie, černé magie a vyvolávání démonů.

3.Skupina Bilderberg

Byla založena v roce 1954. Je to tajná společnost, která shromažďuje elitu z celého světa. Jestli do ní chcete patřit musíte získat doporučení od stávajícího člena. Skupina Bilderberg byla obviněna z vyvolání hospodářské krize a z největších světových teroristických aktivit.

Čeští zastupitelé Bilderberg mají být politici Karel Schwarzenberg, Vladimír Dlouhý, Karel Kovanda, Michal Žantovský a Jiří Pehe.

4.Svobodné zednářství

Rozhodně nejznámější a nejpočetnější tajná společnost. Údajně do ní patří téměř všichni vysoce postavení politici. Založena v roce 1717. Společnost má 33 stupňů zasvěcení. Zajímavé je, že tato skupina má své tzv. lóže po celém světě a věnuje se tématům od charity až po okultismus.

Jestli vás Svobodní zednáři zajímají více, doporučujeme knihu od Jana van Helsinga Tajné Společnosti – Válka svobodných zednářů.

5.Řád devíti andělů

Spolek zabývající se čistě satanismem. Známým se stal i kvůli svým neonacistickým ideologiím. Každých 17 let provádí obětní rituál, během něhož se musí jeden člen dobrovolně obětovat pro satana.

6.Klu Klux Klan

Spolek vznikl po Občanské válce a členové jsou převážně z jížních států USA. Do KKK patří bývalé i současné tajné teroristické nebo militantní organizace. Prosazují nadvládu bílých, rasovou segregaci, rasismus, antikatolicismus a odpor k nebělošskému přistěhovalectví.

7.Illuminati

Nejkontroverznější tajná skupina. Ilumináti velí nad všemi výše jmenovanými tajnými spolky. Řídí celosvětové dění od politiky až po přírodní katastrofy, které vyvolávají pomocí HAARP na Aljašce.

HAARP je systém, který má zkoumat ionosféru, tedy vrstvu zemské atmosféry, ale veřejnost jej spíše považuje za armádní superzbraň. HAARP totiž dokáže ovládat počasí a dle konspiračních teorií údajně vyvolat i zemětřesení.

Ilumináti světu o svých krocích dávají vědět prostřednictvím např. hudebních videoklipů nebo filmů, v nichž je zobrazená symbolika, kterou si ovšem běžný člověk neumí vyložit.

Hlavními Illumináty údajně jsou Barack Obama a královna Alžběta II.

Sdílet:
Loading...