Palác na moři: nová výletní loď od Disneyho přenesla kouzlo zábavních parků na moře

5/5 - (1 vote)

Walt Disney překonává naší fantazii už neuvěřitelných 100 let. A v současné době opět posouvá laťku vzhůru. Už příští rok v prosinci bude debutovat výletní loď Disney Treasure plná restaurací, atrakcí a ubytovacími sekcemi, které budou nápadně připomínat nejoblíbenější atrakce a oblasti tak známého Dinsney Worldu.

Loď je inspirována láskou Walta Disneyho k cestování a zdůrazňuje ducha dobrodružství, který by na výletních lodích neměl chybět. Hostům nabídne pestrou škálu fascinujících návštěvních míst ale také oživí fantastické příběhy, které se s nimi pojí.

Co nabídne Disney Treasure svým hostům?

Výletní loď Disney Treasure pojme 4000 cestujících a bude se plavit sedm nocí po východním a západním Karibiku. Svou první plavbu odstartuje 21. prosince 2024 ve floridském Port Canaveral.

Fanoušci klasických disneyovek a filmu „20 000 mil pod mořem“ budou nadšeni hospodou ve stylu ponorky Nautilus. Bájného plavidla Julese Verna, kde mohou návštěvníci zahlédnout obří chobotnici a další záhady moře.

Příznivci Jungle Cruise budou jistě nadšeni salónkem Skipper Society, inspirovaným tak oblíbenou atrakcí Disney Worldu, která se inspirovala stejnojmenným filmem, který v českých kinech vyšel v roce 2021 pod názvem Expedice: Jungle.

Loď také představí několik dalších míst inspirovaných oblíbenými postavičkami a příběhy, které všichni tak dobře známe. Třípatrová Velká síň bude evokovat pouštní království Agrabah z „Aladina“ se zlacenou výzdobou, majestátním schodištěm a sochou Aladina a Jasmíny na kouzelném koberci. Nedaleká kavárna Jade Cricket Café, inspirována „Mulan“ a kavárna HeiHei, pojmenována po kohoutím společníkovi Moany.

Plaza de Coco – první divadelní kulinářský zážitek, který převzal své téma z pohádky „Coco“, přenese hosty do fiktivního města Santa Cecilia a po dva večery si mohou hosté užít nepřekonatelnou zábavu a moderní mexickou kuchyni.

Nejen to ale mnoho dalšího čeká na každého příznivce nepřekonatelného tvůrce světa fantazie.

Sdílet: