Opaloval se na zahradě, když metr před něj dopadlo mrtvé tělo přímo z nebes.

Situace, která je velmi neobvyklá a může se stát jednou za pět let se přihodila jednomu londýnskému muži. Během toho, co se John Baldock opaloval na své zahradě, dopadlo jen metr od něj mrtvé tělo, a to ze zhruba kilometrové výšky. Jak se později ukázalo, šlo o muže, který načerno cestoval v podvozku dopravního letadla.

K celému neštěstí došlo koncem minulého týdne. Pan Baldock si užíval letního dne a opaloval se na zahradě, chvíli před tragédii byly na zahradě i děti, které ale naštěstí chvíli před dopadem těla odešly. Tělo černého pasažéra vypadlo z letadla, které mířilo z keňského Nairobi na londýnské letiště Heathrow.

Muž údajně cestoval v podvozku dopravního Boeingu 787 společnosti Kenya Airways. Což potvrzovala i taška s jídlem a vodou, které byly objeveny v podvozkové části letadla. Po pádu zbylo po mrtvém těle v zahradě malý kráter, a jak popsal jeden ze sousedů, všude okolo byla krev.

„Slyšel jsem náraz, když jsem se šel podívat nahoru z okna, co se stalo, nejdříve jsem si myslel, že na zahradě spí nějaký bezdomovec. Byl normálně oblečený, ale když jsem se zadíval pořádně, viděl jsem krev na zdech a jeho hlavu, která nebyla v nejlepším stavu. Okamžitě mě napadlo, že musel spadnout,“ popsal serveru Daily Mail, jeden ze sousedů.

Pochopitelně samotný muž, na jehož zahradu dopadlo tělo, byl ve špatném psychickém stavu a dům musel opustit spolu se svou rodinou. Policistům pak trvalo více než pět hodin, než zahradu uklidili. Okolnosti tragédie bude i nadále vyšetřovat metropolitní policie ve spolupráci s aerolinkami.

Zdroj: DailyMail.com

Sdílet: