Je Bin Ládin naživu? Odtajněné soubory, které potvrzují, že smrt Bin Ládina byla pouhá mystifikace!

“Hledači pravdy” se domnívají, že šéf teroristického hnutí Usáma bin Ládin je stále naživu a žije v úkrytu. Americké utajované dokumenty, které vyplynuly na povrch, vrhají nové „světlo“ na toto tajemství. Některé teoretické organizace jsou přesvědčeny, že „Duchovní otec 9/11“ teroristických zvěrstev nebyl vlastně vůbec zabit v Navy Sealu v květnu 2011, ale byl skryt na tajném místě a následně získal novou identitu.

Bin Ládin byl údajně zabit při přestřelce s Navy Seals, když se ukrýval v Abbottabadu v Pákistánu. Dne 2. Května 2011 bylo jeho tělo pohřbeno na moři, a to z paluby USS Carl Vinson v Arabském moři.

Teoretici teď doufají, že Donald Trump uvolní supertajné soubory o jeho smrti, aby mohli svou teorii oficiálně potvrdit. Devin Nunes, předseda Výboru pro zpravodajskou činnost, poukázal na to, že se v jednání s Bílým domem snažil vyřešit odtajnění ostatní dokumentů, který se smrtí Bin Ládina souvisí. Ovšem Bílý dům odmítl tuto žádost s tím, že žádné dokumenty nepropustí.

Devin Nunes nakonec řekl Bílému domu: “Nemůžete jen tak držet tisíce dokumentů pod zámkem, když nemají žádné významné utajované informace.“ Přitom by tyto dokumenty výrazně ovlivnili jak minulost, tak i budoucnost pro teroristická hnutí a další organizace a státy.

Zdroj: express.co.uk