Jaké jsou předpovědi Baby Vangy pro rok 2023?

5/5 - (2 votes)

Jméno Vangelija Pandeva Dimitrova vám asi nic neříká, když se ale řekne Baba Vanga, zpozorní nejeden z nás. Bulharská jasnovidka předpověděla za svůj život mnoho událostí, ke kterým skutečně došlo, jako například rozpad Sovětského svazu, teroristický útok z 11. září nebo černobylskou katastrofu. Nechybí předpověď ani pro tento rok. Co nás čeká v roce 2023?

Baba Vanga je svými předpověďmi stejně proslulá jako francouzský astrolog Nostradamus. Ovšem její předpovědi se daly snadněji rozklíčovat.Co tedy skrývají předpovědi pro tento rok?

„Přijde den, kdy bude rakovina spoutána železnými řetězy“ Hned první předpověď se jeví jako velmi pozitivní. Podle bulharské jasnovidky právě v letošním roce objeví lékaři lék na rakovinu. Jak ale brzy zjistíte, jde snad o jedinou pozitivní předpověď.

„Svět utrpí mnoho kataklyzmat a velkých katastrof. Vědomí lidé se změní. Přijdou těžké časy. Lidé budou rozděleni podle své víry. Jsme svědky ničivých událostí, které změní osud lidstva.“ Právě tato slova jsou velmi obecná, a mohly by platit snad pro každý rok. Na druhou stranu, ke změnám má dojít kvůli změní oběžné dráhy Země, pravděpodobně v důsledku gravitace Jupitera. Což se ještě nestalo, proto se mnozí domnívají, že tato předpověď se má teprve vyplnit.

Možná nejzajímavější předpovědí Baby Vangy pro rok 2021 je tato: „Silná drak dobije lidstvo, Tři obři se spojí… Lidé budou mít červené peníze. Vidím čísla 100, 5 a mnoho nul.“ Většina interpretací uvádí, že „silným drakem“ je Čína, „třemi obry“ je pak Čína, Rusko a Indie. Pokud jde o červené peníze, pouze 100 juanů a 5 000 rublů je skutečně červených. Podle Baby Vangy tedy bude Čína vládnout světu. Červená barva by však nasvědčovala i nadvládě Ruska.

Podle věštkyně dojde také v roce 2023 k velké demografické krizi. Pro Rusko nebude krize tak fatální a dokáže se s ní vyrovnat – dokonce bude schopné naopak zlepšit vztahy s mnoha zeměmi SNS. Sníží i vojenské výdaje, v důsledku čehož se ekonomická situace země stabilizuje a všechny zahraniční sankce budou nakonec zrušeny.

Na závěr je nutno dodat, že stejně jako u všech jiných předpovědí, které závisí na interpretaci, musíme brát i předpovědi Baby Vangy s mírnou rezervou. Uvidíme na konci tohoto roku, kolik z nich se skutečně vyplnilo.

Sdílet: