Bude vakcína prosti COVID-19 obsahovat identifikační čipy?

Společnost ID2020 se snaží vytvořit digitální identifikační systém, který bude ukládat velké množství osobních informací, a který bude přesahovat hranice národních vlád. Perfektní možností, jak zavést globálně digitální identitu je podle společnosti očkování. No a není lepší příležitost než teď, kdy svět trápí pandemie koronaviru.

V dnešní době je identita lidí velmi důležitá zejména v politické, ekonomické a sociální sféře. Ale systémy identifikace jsou zastaralé, nejisté a postrádají odpovídající ochranu soukromí. Právě v tomto ohledu vznikla společnost ID2020, která se snaží všechny tyto problémy vyřešit způsobem, který bude vyhovovat všem.

V podstatě jde o chytrou formu čipování, kterého se mnozí obávají. Nicméně společnost ID2020 na to jde chytře. Na svém oficiálním webu uvádí, že digitální identita je důležitá především pro sledování uprchlíků a neznámých lidí v rozvojových zemích.

 V článku publikovaném organizací ID2020 v roce 2018 se uvádí, že vakcíny jsou perfektním způsobem, jak zavést digitální identitu do světa, zejména prostřednictvím kojenců. Podle ID2020 jsou vakcíny ideální příležitostí k zadání digitálního ID, které by uchovalo lékařskou historii každého jednotlivce. Tato identita by se také použila k udělení přístupu k základnám právům a službám.

Digitální identita by tak mohla o jednotlivcích prozradit, kdo je nakažen COVID-19, kdo se zotavil, kdo byl testován a kdo dostal vakcínu. Tato krátká a neočekávaná reakce otevírá tak trošku Pandořinu skříňku. V brzké době může tedy nastat situace nevyhnutelné masové vakcinační kampaně na vymýcení COVID-19, co bude také ideální příležitost k zavedení digitální identity v globálním měřítku.

Vzhledem k tomu, že mnohé státy se blíží úpadku a na svět se valí hospodářská krize, bude takové opatření většinou akceptováno, což donutí menšinu přizpůsobit se. Pak bude náš svět ovládán takzvaným „Novým světovým řádem“ o kterém si dosud mnoho lidí myslí, že je jen konspirací.

Je možné, že celá záležitost by mohla mít spojitost? OSN: Celému lidstvu bude dán čip, kdo ho odmítne, bude vyloučen ze společnosti.

Zdroj: ID2020biometricpn

Sdílet: