Zvláštní biblické proroctví oznamuje konec světa, invazi cizinců i příchod Ježíše za 5 let

4.5/5 - (2 votes)

Jste připraveni na konec světa? Znovu? Podle evangelického teologa, apokalypsa a konec světa nastanou okolo roku 2024, kdy naše civilizace bude na pokraji zhroucení.

Dnes již zesnulý evangelický teolog Ph. Kenton Beshore, prezident společnosti World Bible Society, tvrdil, že podle série zpráv skrytých hluboko v Bibli by konec světa měl nastat před rokem 2025 a zahrnuje násilnou mimozemskou invazi.

World Bible Society je přesvědčena, že apokalypsa se nejen brzy objeví, ale Ježíš se také brzy vrátí na Zem. Podle této asociace svět skončí v roce 2025, nebo dříve a Ježíš se následně po apokalypse vrátí na Zem, a to v roce 2029. Beshore založil své kuriózní apokalyptické předpovědi na různých verších Bible, které předpovídají příchod silných hlasů a světel z nebes, které oznamují druhý příchod Ježíše Krista na Zemi.

Teolog rád používal ve svých kázáních varování, před příchodem Krista se na planetě objeví řada katastrof, které by zahrnovaly vzestup Antikristů k moci a četná zatmění Slunce, Měsíce a hvězd by předcházely panice mezi světovou populací.

Ve své knize Kdy: kdy nastane zničení? teolog píše: „Podobenství o fíkovníku je proroctví o znovuzrození Izraele.“ Dále vysvětluje „Jedna řecká fráze „panta tauta“ je vysvětlením „všech těchto věci“, které teprve budou začátkem bolesti (Matouš 24: 8).“

Dr. Beshore vysvětlil: „Bylo již splněno sedm hlavních znamení, v současné době se jich plní pět, a ještě je třeba splnit dalších 15 důležitých znamení. „Ti, kdo je sledují, jsou poslušnými služebníky Pána. Ježíš nám přikázal, abychom se dívali na jeho návrat. “

Nicméně skeptici a mnoho dalších se domnívají, že do roku 2025 se nic nestane a proroctví by tak nemělo být bráno vážně. Ačkoliv epidemie je za námi a Ukrajinu zmítá válka, hladomor ještě nepřišel spolu s dalšími znameními Bible. Co tedy můžeme čekat?

Sdílet: