Známky toho, že se vaše duše již několikrát reinkarnovala

V některých náboženstvích je reinkarnace vnímána jako znovuzrození duše po smrti, avšak v jinem lidském těle. Jde o cyklický proces, jako když den ustupuje noci.

Podle průzkumu provedeného portálem Pew Research Center se 25 % Američanů domnívá, že po smrti se duše reinkarnuje, aby znovu žila. Zde je sedm znaků, podle kterých můžete poznat, že i vaše duše se již několikrát reinkarnovala.

Vaše sny se opakují znovu a znovu

Sny odrážejí nevědomou mysl a opakující se sny nejsou vždy příznakem nějakého traumatu. Mohou být také odrazem vašich minulých životů. Několik lidí uvedlo, že zažili velmi konkrétní události, že viděli určité lidi nebo že si byli vědomi míst, která jsou jejich skutečnému životu zcela cizí, ale že je nějakým způsobem identifikují.

Velmi silný instinkt

Intuice je schopnost propojit vědomou mysl s podvědomím. Ve výsledku pak získáte potřebnou moudrost a dokážete vyřešit konkrétní situaci. Je to něco, co máme všichni, ten vnitřní hlas, který k nám mluví. Kdo má ovšem tento instinkt silnější, ten mohl skutečně projít reinkarnací.

Déjá vu

Původně francouzský termín doslovně znamená „již viděn“.  Možná už jste tento pocit zažili, je popisován jako velmi intenzivní pocit obeznámenosti s něčím, co vůbec neznáte. Nastává ještě chvíli předtím, než ten okamžik opravdu prožijete. Někteří lidí si myslí, že jde o neurologickou disonanci, jiní tvrdí, že odráží možnosti jiné dimenze a pak jsou tu tací, kteří tvrdí, že jde o pozůstatky našich minulých životů.

Předzvěst

Předtucha nebo předzvěst je druh vize budoucnosti, kdy dostáváte informace o událostech, které dosud nenastaly a přicházejí k vám v podobě vizí, pocitů nebo vjemů. Není zcela jasné proč taková věc může nastat. Možná existuje druh kolektivního vědomí tvořeného myšlenkami všech lidí, které snadněji proudí těmi, kteří se již reinkarnovali. Ale nemůžeme nic potvrdit.

Máte pocit, že nepatříte do tohoto světa ani do této doby

Cítíte nepohodlí, zlost na všechny kolem sebe a obklopuje vás silná touha najít svůj pravý domov, svůj vlastní čas. To může být výsledkem volání, mystického místa, kde se všechny duše scházejí, protože se říká, že „esence“, které již splnily své poslání a svůj cyklus, pociťují základní potřebu návratu domů.

Silné emocionální spojení s konkrétními kulturami nebo historickým obdobím

Řekněme, že jste se narodili v roce 1990, ale žádný film, kniha ani nic z 20. let vás nebaví. Možná jste se narodili v Bogotě, ale při návštěvě Lisabonu se cítíte jako doma. Cítíte silné pouto k jinému místu a době, které nemá logické vysvětlení. Je to jasný signál toho, že máte velký zájem o různá časová období a kultury, protože některé z vašich minulých životů se staly na těchto místech a v těchto dobách.

Nevysvětlené obavy a fóbie

Například v dětství jste možná měli strašný zážitek v řece, v moři nebo v bazénu, ale nepamatujete si to. Náš mozek může blokovat traumatické vzpomínky jako mechanismus přežití. Na druhou stranu fobie může existovat bez zjevného kontextu. Zažijte podivný strach z pavouků, nožů, zbraní, aniž byste s nimi měli nějaké negativní zkušenosti, to však může být výsledkem vzpomínky na smrt nebo nějakého hrozného traumatu z minulého života.

Sdílet:
Loading...