Zjevila se nad italským mořem podobizna Ježíše nebo šlo o hru světel?

4/5 - (2 votes)

Budiž světlo. Možná si něco podobného řekl i fotograf, kterému se podařilo udělat takovýto jedinečný záběr nad mořem. Alfredo Lo Brutto se snímkem pochlubil nejen na internetu. Úkaz totiž zaujal i televize.

Když se podíváte na zmíněný obrázek, co vidíte jako první? Lidé v něm totiž v prvním okamžiku poznávají Ježíše Krista. Někteří mluví o UFO … Tak či tak, Alfredo Lo Brutto, kterému se fotku podařilo zaznamenat, se díky záběru stal ze dne na den celebritou, se kterou dělají rozhovory televize i weby.

Alfredo zhotovil snímek ve svém rodném městě, italském Agropoli. Neuvěřitelný záběr sdílel i na sociální síti Facebook, i když tam příliš často příspěvky nepřidává. Sluneční světlo pronikající skrz mraky vypadající jako Ježíš Kristus se stalo doslova hitem internetu. Tvarem připomíná sochu Krista Spasitele v Rio de Janeiro v Brazílii.

„Byl jsem okouzlen. Na sociálních sítích sice fotky až tak často nesdílím, ale toto mě tak dostalo, že jsem okamžitě pocítil, že se se záběrem musím podělit. Chtěl jsem, aby i ostatní lidé viděli tu krásu, „řekl portálu DailyMail Alfredo Lo Brutto. Kromě toho se vyjadřoval o svém neskutečném záběru i v místní televizi či v jiných médiích, které z něj udělaly celebritu.

Neobyčejné světlo na obloze vypadá, jako by zobrazovalo Ježíše Krista, jak se objevuje nad Tyrhénským mořem v záři světelných paprsků slunce vycházejících zpoza mraků v dálce. Velkolepý západ slunce se tak změnil na hru se smysly. Ačkoliv v obraze většina lidí vidí Ježíše, některým se to zdá spíš jako UFO. A někteří vidí jen prosvítající paprsky zpoza mraků. Vše závisí na úhlu pohledu.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Sdílet: